reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie

Można mieć w ciąży krwawienia/plamienia. Ale to nie miesiączka! Miesiączka to krwawienie oczyszczające macicę, bo nie doszło do zapłodnienia. Nie można mieć jej w ciąży :rolleyes2::rolleyes2:
 
reklama
Można mieć w ciąży krwawienia/plamienia. Ale to nie miesiączka! Miesiączka to krwawienie oczyszczające macicę, bo nie doszło do zapłodnienia. Nie można mieć jej w ciąży :rolleyes2::rolleyes2:
Dziękuję za odpowiedzi. Krew pobralam u lekaza ogólnego, natomiast wizytę u ginekologa mam dopiero na środę..

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry wieczór,

Jestem tu nowa. Bardzo staramy się o dziecko od ponad pół roku (a ostatni raz stosowalam jakakolwiek antykoncepcję rok temu).
Mam zawsze regularne miesiączki, jednakże w tym miesiącu spóźnia mi się aż 14 dni. W pierwszym tygodniu zrobiłam test, negatywny. Wczoraj dostałam miesiączki. Ale czuje że coś jest nie tak.. czuje że jestem w ciąży, albo poprostu za bardzo tego pragnę..
Chciałam dodać że nigdy okres mi się tyle nie spóźniał. A z półtora miesiąca temu byłam u ginekologa, nie mam żadnych problemów ni zaburzeń.
Czy mógłby ktoś mi cokolwiek doradzić ?
Bardzo chce dziecka i nie dowiezam w to że to okres.
Dziękuję
wizyta ubginekologa i usg potwierdzi


Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mamaa20 Sama już nie wiem.. od paru miesięcy myślałam bardzo mocno o dzidziusiu, jak już czas na okres przychodził bałam się, stresowalam ale i tak zawsze dostawalam na czas lub max 2-3 dni spoznienia. Tym razem było inaczej.. W tym miesiącu nie myślałam o niczym i mówiłam sobie "będę to będę, chciałabym z całego serca ale będę jak już nadejdzie czas", gdy już mialam dostać okresu nie przejmowalam się, nie myślałam o tym. Mialam dziwne bóle, mdłości, chciało mi się słodkiego a za 5 minut slonego, temperatura raz 36,5 raz 35,2. Ale myślałam że to przed zbliżającym się okresem.. Po 6 dniach spóźnienia zrozumiałam że coś jest nie Tak, zaczęłam czuć się inaczej, bardziej zaczęłam na siebie uważać i mialam cichą nadzieję że jestem w ciąży, zrobiłam test ciążowy negatywny ale się nie przejęłam mocno, wierzyłam i czułam że jest inaczej i tak minął następny tydzień, po 2 tygodniach spóźnienia, nagle dostałam bólu jajnika przez godzinę i nagle plamienie, okres, nie wiem.. i dziś 2gi dzien tego.. Strasznie plakalam wczoraj bo bylam przekonana ze to juz ten czas. Nigdy mi sie okres nie spoznial.. Dzis juz sama nie wiem co myslec, wierze ze jest inaczej, mam jutro isc do lekarza ale boje sie...
natychmiast do ginekologa,bo jesli to ciaza to musisz dostac cos na podtrzymabie ciazy skoro masz plamirnia. ps. mi test dlugo nie pokazywal ciazy,a badanie u ginekologa potwierdzilo

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Otóż to!

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
Wizytę mam dopiero za tydzień.. od kiedy dostałam miesiaczke spozniajaca sie 2 tygodnie, dostalam ją 16nastego, trwala do 20ego a od dwóch dni mam plemienia brązowe, strasznie bolą mnie jajniki, słabo mi, mam mdłości i wogule czuje się źle strasznie jakoś.. martwię się..

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@bezeluszek @ivvonka @Megami @Mamaa20

Wizytę mam dopiero za tydzień.. od kiedy dostałam miesiaczke spozniajaca sie 2 tygodnie, dostalam ją 16nastego, trwala do 20ego a od dwóch dni mam plemienia brązowe, strasznie bolą mnie jajniki, słabo mi, mam mdłości i wogule czuje się źle strasznie jakoś.. martwię się....

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry