reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie

Miałam robione USG z półtora lub dwa miesiące temu, wszystko w "jak najlepszym porządku" lekarz powiedział, żeby cierpliwie czekać i że widzimy się przy następnej wizycie kiedy już będę w ciąży.. Niestety już dłuższy czas się staramy i nic.. a teraz jeszcze ta cała sytuacja, nie wiem co byłoby tego przyczyną.. Jutro idę wykonać badanie krwi, zobaczymy..

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Torbiel robi się z niepękniętego pęcherzyka więc mogła się pojawić w tym cyklu. Najczęściej też wchłania się w trakcie kolejnej miesiączki

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Torbiel robi się z niepękniętego pęcherzyka więc mogła się pojawić w tym cyklu. Najczęściej też wchłania się w trakcie kolejnej miesiączki

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Czy można go wykryć poprzez pobranie krwi ?

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi test wyszedł pozytywny i to tak ledwo ledwo po ponad 3 tygodniach spóźnienia, rożne plamienia a teraz już 21 tydzień leci. Daj znać co wyszło z krwi ;)
Krew zostala pobrana, u lekaza ogólnego ponieważ wizytę u ginekologa mam dopiero na środę.. [emoji20] Wyniki jutro lecz lekarz powiedział że to spóźnienie było raczej z innego powodu i że raczej nie jestem w ciąży. Przepisał mi także jakieś tabletki, muszę jeszcze o nich poczytać..

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry