reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomylka plci na usg ??

No właśnie ja sie tez nad tym zastanawiam na połówkowym prenatalnym w opisie badania mam wpisane "prawidłowe narządy żeńskie", ale mimo to bede chiała potwierdzić jeszcze płeć chociaz wiadomo jak to jest to nigdy 100% tylko zastanawia minie jedno sprawdza jak dziłają nerki itp widzą wszystkie narządy to chyba rozrodcze wewnetrzne chyba też, skoro miedzy hasełkami o żołądku prawidłowym i innych narządach jest wips o rozrodczych.

Nigdy nie byłam na "zwykłym" połówkowy i z parktyki nie wiem jak bardzo sie różni USG zrobionego przez ginekologa o specjalizacji położnika a ginekologa o specjalizacji od badań prenatalnych
 
reklama
Ja powiem tylko tyle: miała być Michalina jest Michał. Na szczęście kupowałam rzeczy neutralne - kremy, beże :-)
 
U mojej koleżanki miał być Jaś a jest Małgosia, też ginekolog się pomylił, nieraz ciężko jest zobaczyć płeć i może być pomyłka:)
 
u mnie podczas pierwszej ciąży w 3-4miesiącu lekarz nie chciał zdradzić płci dziecka, ale mój mąż bystrzak miał tak rozanieloną minę po wyjściu z gabinetu że musiałam zapytać o co chodzi, a o on na to że będzie syn bo widział małego siusiaczka:) nieźle mnie to rozbawiało, ale mąż marzył o synu wiec nie chciałam odbierać mu tej radości. jakie było moje zdziwienie kiedy na kolejnej wizycie lekarz ogłosił- będzie SYN. teraz mąz czuje w kościach że będzie dziewczynka i ja mam taką nadzieję choć intuicja mówi mi co innego....;-)


 
Hmmm... u mnie też niezła niespodzianka. Na genetycznym USG w 18 tyg. mój lekarz stwierdził że na bank dziewczynka :) Jakież było nasze zdziwienie gdy 3 tygodnie później inny lekarz na badaniu połówkowym stwierdził że chłopak na 90% :) Normalnie nie wiem już komu wierzyć :) Chyba do końca będzie jajko niespodzianka :)
 
reklama
Do góry