reklama

pomysły na dorosłe zabawy...;)

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Akka666, 29 Październik 2013.

1. Akka666

Akka666 Zaciekawiona BB

hej dziewczyny mój związek jest naprawdę udany seks i te sprawy tez ale chciałabym wprowadzić coś nowego:) zaskoczyć męża itp:p może macie jakies "sprawdzone" sposoby pomysły :)

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

przebieranki, gadżety, kajdanki itd. ;-) ... myślę, że nie ma czegoś takiego jak "sprawdzone" sposoby w łóżku, bo każdy ma inne potrzeby, zachcianki, inną wrażliwość, libido i charakter ;-) najlepszą rzeczą jaką można zrobić, to po prostu zapytać męża czy chciałby spróbować czegoś innego a potem to dla niego zrobić, to i tak będzie dla niego super niespodzianka ;-)

3. reklama
  4. Akka666

Akka666 Zaciekawiona BB

podoba mi się z tą opaską:p

5. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

My kupujemy fajne gry typu EroBiznes itd, tam jest wiele fajnych pomysłów. :)

6. mikolaj143

mikolaj143 Początkująca w BB

Pewnie drogi ;(

7. Bismah

Bismah Początkująca w BB

Musisz wiedzieć co najbardziej podnieca Twojego faceta, jego fantazje itp i wtedy wiesz w którą stronę masz działać.

8. Kasica_

Kasica_ Aktywna w BB

Dokładnie, bo gorzej jak nie trafisz i wyskoczysz np. w stroju policjantki - a on nienawidzi tego :p

9. Mlodaiwaleczna

Mlodaiwaleczna Początkująca w BB

A macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na grę wstępną? :D coś takiego co zawsze działa na waszych facetów i dzięki czemu gra wstępna nie ogranicza się do: "Chodź tu maleńka"? : P

Edit: Widzę, że nie wzbudziłam zainteresowania :D ale znalazłam w sieci coś co mi pomogło w problemie - gra wstępna . Może komuś również się przyda w walce z łóżkową nudą :)

Ostatnia edycja: 18 Sierpień 2014
  10. reklama
  11. sylwia112

sylwia112 Początkująca w BB

Na początek coś z bielizny i może jakieś urozmaicenie w temacie pozycji.
    Jak mało to możecie spróbować z zabawkami, ale bez przesady i stopniowo, aby się za szybko nie znudziło.

12. morganastanley

morganastanley Zaciekawiona BB

Nie warto zaczynać od razu od wyszukanych gadżetów, bo szybko można się zrazić. Na początek wystarczy jakaś ładna bielizna, opaski na oczy, czy lekkie wiązanie przy użyciu np. starych rajstop. A jeśli się spodoba... mozna spokojnie zajrzeć do sexshopu :)

Poleć forum