reklama

pomysły na dorosłe zabawy...;)

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Akka666, 29 Październik 2013.

1. Akka666

Akka666 Zaciekawiona BB

hej dziewczyny mój związek jest naprawdę udany seks i te sprawy tez ale chciałabym wprowadzić coś nowego:) zaskoczyć męża itp:p może macie jakies "sprawdzone" sposoby pomysły :)

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

przebieranki, gadżety, kajdanki itd. ;-) ... myślę, że nie ma czegoś takiego jak "sprawdzone" sposoby w łóżku, bo każdy ma inne potrzeby, zachcianki, inną wrażliwość, libido i charakter ;-) najlepszą rzeczą jaką można zrobić, to po prostu zapytać męża czy chciałby spróbować czegoś innego a potem to dla niego zrobić, to i tak będzie dla niego super niespodzianka ;-)

3. reklama
  4. Akka666

Akka666 Zaciekawiona BB

podoba mi się z tą opaską:p

5. Nadulina

Nadulina Fanka BB :)

My kupujemy fajne gry typu EroBiznes itd, tam jest wiele fajnych pomysłów. :)

6. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

A my lubimy różne gadżety erotyczne ;)
    Na przykład jakiś czas temu zakupiliśmy sobie afrodyzjak : Sex Elixir - nawet dziewczyny nie wiecie jaka fajna rzecz. Sprawia, ze podniecenie jest bardzo mocne. Doznania potem również są całkiem niezłe ;)
    Na początku nie wierzyłam w działanie , kupiłam go głównie dla hecy jednak jak się okazało był to jeden z najlepszych zakupów jakich mogłam dokonać.

7. mikolaj143

mikolaj143 Początkująca w BB

Pewnie drogi ;(

8. Bismah

Bismah Początkująca w BB

Musisz wiedzieć co najbardziej podnieca Twojego faceta, jego fantazje itp i wtedy wiesz w którą stronę masz działać.

9. Kasica_

Kasica_ Aktywna w BB

Dokładnie, bo gorzej jak nie trafisz i wyskoczysz np. w stroju policjantki - a on nienawidzi tego :p

10. reklama
  11. Mlodaiwaleczna

Mlodaiwaleczna Początkująca w BB

A macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na grę wstępną? :D coś takiego co zawsze działa na waszych facetów i dzięki czemu gra wstępna nie ogranicza się do: "Chodź tu maleńka"? : P

Edit: Widzę, że nie wzbudziłam zainteresowania :D ale znalazłam w sieci coś co mi pomogło w problemie - gra wstępna . Może komuś również się przyda w walce z łóżkową nudą :)

Ostatnia edycja: 18 Sierpień 2014
  12. sylwia112

sylwia112 Początkująca w BB

Na początek coś z bielizny i może jakieś urozmaicenie w temacie pozycji.
    Jak mało to możecie spróbować z zabawkami, ale bez przesady i stopniowo, aby się za szybko nie znudziło.

Poleć forum