reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomysły na prezenty.....

Jolu-Ten bujaczek jest czadowy!Kurcze gdzie ty takie cuda znajdujesz???
Mamamatysia....no podziw totalny dla Ciebie za taka organizacje.....kurcze a ten plecak dla tescia....normalnie w szoku jestem....super...:-)
Muszę być zorganizowana bo na mojego M w sprawach świąt raczej liczyć nie mogę(nie robi nic prócz wyciągania karty płatniczej:sorry:).placak zamawiam dla mojego tatka bo on jest zapalonym sportowcem(latem,rower-120 km dziennie,zimą,narty-4 razy w tygodniu prócz tego Nordic Walking,wspinaczka górska i wędkarstwo) wiec bedzie jak znalazł:-)
Moniqsan-Pomysł z tym kursem ,świetny! Juz wiem jaki prezent zafunduję mojemu m na urodzinki;-)
 
reklama
katarzynak83-co do ramek z gliną nie polecam ja mam jak dla mnie to badziewie, i wcale nie robi tak ładnego odcisku , mysle ze klocki duplo to super pomysł :-)

jola466- wow ale boski ten bujaczek

moniqsan- bardzo podoba mi sie twoj preznt dla m extra oryginalny
 
W moim kolejnym odcinku - prezenty dla Mai.

MK0467_Choo_A.jpg


image3.jpg



i jednego "metkowca" - jeszcze nie mogę się zdecydowć którego.

ringsbaby.jpg


taggies-grabby-elephant.jpg


taggies-activity-mirror.jpg
 
m&m's......ciuchcia....suuuper prezent...dziewczyny u mnie uwielbiaja.....wiedza ze trzeba "bic" lapka kominek zeby gralo....no i fascynuje je papuga na przyczepce no i kolka ktore sie kreca.....
a no i lubia gryzc zyrafe...tzn. jej glowe:-D:-D:-D

Ankzoc tez ja kupuje dla Majeczki .....

A gdzie znalazlas te matke z lusterkiem i metkami....podaj link....jest super...:tak::tak:
 
bardzo świetny temat :tak:
echhh my założyliśmy sobie że nikomu nie przywozimy prezentów - bo nie będzie miejsca w walizkach :-p że kupimy tylko dzieciom, a nie dorosłym :sorry:
ale i tak sobie pooglądam co wy kupujecie :tak:

moniqsan, kiedyś miałam taką fajną stronkę z takimi fajnymi rzeczami - m.in. był tam ten kurs jazdy. jak znajdę to na pewno wstawię linka - myślę że będziesz zadowolona :tak:

jola, ten bujaczek jest superaśny :-)
a od ilu miesięcy on jest?

m&m wow jakie to lego jest super! mój chrześniak byłby wniebowzięty :-D

katarzynak ta bombka to bardzo fajny pomysł :tak:

ankzoc, tą żyrafę z Fisher miała moja koleżanka - jej córka baaaardzo lubiła się nią bawić, tak więc moge ją polecić.

mmatysia, ty też masz bardzo fajne oryginalne prezenty, brawo :tak:

 
m&ms- hahhahah moja mała też dostanie tę zyrafkę i pociąg :-ptakze obydwie Maje dostana takie same prezenty :laugh2:
 
m&ms- moze to jakies specjalne znaki szczególne dla tego typu :-p a tak przy okazji to zawsze jak odp tobie to pisze twój nick tak: m$ms nie wiem dlaczego zawsze wciskam ci tego dolara :-D
 
Hej ho,
apropo zdjęć dla dziadków i babć, to my w pierwsze święta Mikołaja, wypuściliśmy takie.
 

Załączniki

  • dziubkas_0054.jpg
    dziubkas_0054.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 115
  • dziubkas_0078.jpg
    dziubkas_0078.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 118
  • dziubkas_0090b.jpg
    dziubkas_0090b.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 121
  • dziubkas_0092b.jpg
    dziubkas_0092b.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 122
reklama
M&M`s super fotki! Świetny pomysl z taka sesją!;-):-):-) Kurcze tylko gdzieś mi wcięło taką czapkę Mikołaja :confused2::cool:
No i mnie to lusterko też bardzo sie podoba ale chyba małe szanse żeby to w Polsce dostać??:sorry:

Ankzoc, moja bratowa ostatnio dała teściowej taką ramkę z zdjęciem synka i tam też było miejsce na dwa osciski - stopy i rączki i wyszło im superr! Natomiast ja próbowałam cos takiego zrobić Hani i wyszła mi stopa jak u Yeti!:-D o moje dziecko spokojnie nie usiedzi :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry