reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pomysły na prezenty.....

moniqsan

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No to zakładam wątek.
Może powymieniamy się pomysłami, coś komuś podsuniemy, zainspirujemy się nawzajem ...
Zapraszam :-):-):-)

reklama

mamamatysia

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0

mamstud

Luty 2004, maj 2009
Miasto
Piła
Rozwiązania
0

mamamatysia

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Super wątek, tym bardziej, że ja co roku mam problem z pomysłem na prezenty...

mamamatysia widzę, że chłopcy byli bardzo grzeczni w tym roku, po 3 prezenty! Ale szczęściarze! :-) Super pomysły.

Ciągle nie wiem co kupić mojemu M :-(
to dla Andrzejka:

Disney Lalka Toy Story Sheriff Woody Szeryf Chudy (813693648) - Aukcje internetowe Allegro

dla Gaby nie mam pomysłu...
Chłopcy dostana po trzy prezenty dlatego, że przez 4 miesiące nie dostali nic(tzn,Fifi dostał ostatnio kulki z Fisher Price ale tylko dlatego, że dziecko nie miało się czym bawić bo grzechotki nudzą go po ok 30 sek:eek:)
Szeryf Chudy super!Mati uwielbia tą bajkę.Teraz namiętnie słucha jej na cd.Dla Filipa myslałam jeszcze o czymś takim:
Klawiatura + oprogramowanie Comfy
lub:
Czarodziejski Stolik
ale rodzice obiecali kupić na roczek,więc sobie daruję.
.

katarzyna_s

Mamusia Weroniczki
Miasto
Torun / Londyn, West Ealing
Rozwiązania
0
mamstud-moja Niki tez kocha toy story i przedwczoraj kupilismy Jej Buzz'a i chwile po wyjsciu ze sklepu zalowalam,ze sie nie wstrzymalam chociaz do mikolajek bo cholerstwo drogie jest a bez okazyjnie kase wydalam:zawstydzona/y:ale mam slabosc do dawania moim szkrabom prezentow a ten byl zdecydowanie trafiony i az mialam lzy w oczach jak mala go otwierala bo oszalala po prostu:tak:a na gwiazdke dostanie tez woodiego wlasnie.sa na mikolajki mysle o tym piesku-sprezynce...

katarzyna_s

Mamusia Weroniczki
Miasto
Torun / Londyn, West Ealing
Rozwiązania
0
Julia za to dostanie :
Chicco Musical handbag : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
moj mezus gre:
Play.com (UK) : Need For Speed: Shift : PC Games - Free Delivery
natomiast rodzicom robie pamiatkowe albumy z kilkudziesieciu fotek od dnia kiedy sie poznalismy przez slub,ciaze z Niki,kazdych Jej urodzinek,ciazy z Julka i wspolnych rodzinnych fotek:tak:mysle wstawic ok 50 fotosow.
mam jeszcze do kupienia preezenty dla 10 ciu dzieciaczkow z rodziny ale to juz drobnostki kupie w tym roku:sorry:

m&m's

Entuzjast(k)a
Miasto
UK
Rozwiązania
0
bardzo podoba mi się ten wątek bo już "zerżnęłam" od mmatysi jeden prezent!! :tak::tak::tak::-):-):-):-)
Pachnące poduszki - super podejdą mojej mamie.

Ja też będę kupować w internecie, bo wolę tak. :tak::tak::tak::tak:

Zaraz poszukam linków i powklejam.
Aha mamstud u mnie Mikołaj i Maja też dostaną po 3 prezenty. Chba bardziej dla tego że ja tak bardzo lubię im sprawiać przyjemność i patrzeć jak sie cieszą.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p

mamamatysia

Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
bardzo podoba mi się ten wątek bo już "zerżnęłam" od mmatysi jeden prezent!! :tak::tak::tak::-):-):-):-)
Pachnące poduszki - super podejdą mojej mamie.

Ja też będę kupować w internecie, bo wolę tak. :tak::tak::tak::tak:

Zaraz poszukam linków i powklejam.
Aha mamstud u mnie Mikołaj i Maja też dostaną po 3 prezenty. Chba bardziej dla tego że ja tak bardzo lubię im sprawiać przyjemność i patrzeć jak sie cieszą.:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p
Cieszę się, że mogłam pomóc:-):-):-).
Czekam na linki;-)
Może tez coś skopiuję

aga_k_m

maj '09 - Jagódkowa mama
Miasto
B-c
Rozwiązania
0
ja wiem co ja chcę:
Hugo Boss Boss Orange Woda toaletowa 30ml spray (23805), Perfumy, Kosmetyki, Markowe perfumy, Perfumeria internetowa Perfumeria.pl
(kocham zapachy Bossa - zarowno w damskiej jak i meskiej wersji. A moj Femme juz się konczy. Calvin Klein Escape tez juz na wykonczeniu, więc.. )
a znajac zycie dostanę tez od M komplet srebrnej bijou;-):tak::-D

dla M - bedziemy mieli prezent z glowy - dokładam się do PS 3, niech ma jak życia poza tym nie widzi :-p:-p:-p:crazy:

a dla Malej...
zastanawiam sie nad kilkoma zabawkami, ale musze je pierw sprawdzić w sklepie - linki wkleje wkrotce:tak:

reklama

m&m's

Entuzjast(k)a
Miasto
UK
Rozwiązania
0
Mikołaj dostanie:
LEGO 7893 - WIELKI SAMOLOT PASAŻERSKI sklep internetowy zabawki Wrocław

[ame="http://www.amazon.co.uk/Transformers-Revenge-Fallen-Deluxe-Bumblebee/dp/B001QFYTQY/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=kids&qid=1258974145&sr=1-2"]Transformers: Revenge of the Fallen - Deluxe Bumblebee: Amazon.co.uk: Toys & Games[/ame]

i chyba jakieś dinozaury - bo starsznie go fascynują.

wybaczcie nie iem czemu się to tak podwójnie wyświetla :sorry:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Pomysły na prezenty : Mikołaki i Boże Narodzenie :) Rodzeństwo 12
ewusia34 Pomysły na prezenty Dzieci urodzone w lutym 2011 80
macy Świąteczne inspiracje - pomysły na prezenty, dekoracje, jedzenie... Dzieci urodzone w styczniu 2010 148
olenka12345 Walentynkowe prezenty-pomysły:] Dzieci urodzone w lutym 2010 49
kalemeon1 Świąteczne prezenty - pomysły Dzieci urodzone w lutym 2010 34
M A co dla faceta? Pomysły na prezenty Modowe porady i inspiracje... 44
siwucha12 Pomysły na świąteczne prezenty Dzieci urodzone w czerwcu 2007 214
hogata Prezenty na rożne okazje - nasze pomysły Dzieci urodzone w czerwcu 2005 71
N Prezent na roczek- faje pomysły? Potrzebuję porady 10
W Sałatka - pomysły?? Potrzebuję porady 22
Ragda Co na obiad? przepisy i pomysły ❤️ Forum 121
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
U Prezent na 3 urodzinki. Jakieś pomysły ? Potrzebuję porady 37
magdalenaB pomysły na upominek Dzieci urodzone w listopadzie 2008 0
I ANKIETY, KONKURSY, POMYSŁY ADMINISTRACJI Dzieci urodzone w lipcu 2016 1
aga_k_m Przepisownik, czyli nasze pomysły na ... Dzieci urodzone w lipcu 2017 118
J Pomysły na przyjęcie urodzinowe dla 6-latki /a w Krakowie Kraków 3
anik. Kuchenne szaleństwa Wrześniówek - pomysły i inspiracje :) Dzieci urodzone we wrześniu 2016 14
M Pomysły na drugie śniadanie dla 10-miesięczniaka Potrzebuję porady 0
M Pomysły na drugie śniadanie dla 10-miesięczniaka Potrzebuję porady 0
M Pomysły na nową pozycję Rozmowy o seksie 11
elifit Kąciki naszych lipcowych maleństw: zdjęcia, pomysły, inspiracje. Dzieci urodzone w lipcu 2014 151
weronikabp Przeziębienie w ciazy, macie jakieś pomysły jak sie leczyć? Ciąża, poród, połóg 29
Akka666 pomysły na dorosłe zabawy...;) Rozmowy o seksie 49
ewika87 Wózki, foteliki samochodowe - nasze przemyślenia, marzenia, pomysły, plany ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2014 561
Aleksp Milusińskie Podrózowanie-pomysły, porady, problemy, opłaty, miejsca itd itp Dzieci urodzone w marcu 2013 5
vinga89 pomysły dotyczące forum Dzieci urodzone w styczniu 2014 141
K Pomysły na II śniadanie dla 11-miesięcznego malucha...? Żywienie dzieci - porady 2
M Noworodek i Sylwester (z Polsatem albo Jedynką - do wyboru) ;) pomysły na przekąski Jedzeniowe ABC 6
ewuniaf Wielodzietne od kuchni, czyli nasze pomysły na pyszne jedzonko :) Rodzeństwo 31
Alicja z Krainy Czarów Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami Dzieci urodzone w październiku 2010 301
lenaDTR POMYSŁY na BOŻE NARODZENIE!!!:) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 198
beata26 Pomysły na GWIAZDKĘ dla naszych Milusińskich dzieci urodzone w lipcu'09 32
onionek "Przeinaczenia" i nietypowe pomysły naszych tatuśkow :-) Dzieci urodzone we wrześniu 2010 24
Madzieńka Roczek : przygotownia i pomysły dzieci urodzone we wrześniu 2009 49
M Pomysły na ROCZEK naszych Milusińskich :) dzieci urodzone w lipcu'09 40
A Zabawy w plenerze-czyli nasze pomysły na dobrą zabawę w Dzień Dziecka Dzieci urodzone w marcu 2007 8
agusia04 Pomoc kryzysowa - pomysły Dzieci urodzone w czerwcu 2008 3
majandra Pomysły na obiady Dzieci urodzone we wrześniu 2007 309
G Nasze pomysły na zabawy z dziećmi :) Poznań 27
T Wpadki, szalone pomysły i śmieszne sytuacje Dzieci urodzone w maju 2006r. 127
S Pomysły na wychowanie ;) Dzieci urodzone w czerwcu 2008 78
justynka1 Pomysły na ŚNIADANIA i KOLACJE Jedzeniowe ABC 37
ivka76 Pomysły na... Dzień Taty :) Dzieci urodzone w marcu 2006r. 59
K pomysły na pierwszy DZIEŃ DZIECKA naszych pociech Dzieci urodzone w marcu 2006r. 40
Kalina Walentynkowy wieczór z mężem- pomysły. Relacje rodzinne 35
Margolis Pomysły na nudę dla siedzących w domu. Dzieci urodzone we wrześniu 2006 8
M Święta prezenty 🎄🎁 Pytanie tygodnia 4
Myszka24bdg Prezenty na dzien babci i dziadka Bydgoszcz 1
Stefaa Prezenty :) Wielodzietni 17