reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Por

Oj bardzo trudno, ja przy małym dziecku niby nie powinnam mieć czasu na myślenie ..a jednak. Najgorzej jak wieczorem nie mogę zasnąć i rozmyślam, albo w nocy się obudzę i ciężko ogólnie ze snem.
Ja akurat chciałabym jeszcze żeby trochę krwawiło bo to znak że jeszcze się złuszcza to co powinno.
Rozumiem, po prostu nigdy nie rozmawiałam z psychologiem i zastanawiałam się czy jakoś porusza tą kwestię,podpytuje.
Nie chcę nikogo zastępować ale bardzo bym chciała żeby córka miała rodzeństwo ❤️
Ciąża zawsze jest pełna obaw, a taka po poronieniu, na razie aż ciężko mi to sobie wyobrazić!
Pewnie przy kolejnej lekarz mnie obstawi progesteronem na zaś. W tej poronionej miałam bardzo ładny, no ale nigdy się nie dowiem co się tak naprawdę stało.
Musimy być silne!
Oczywiście nie mogę się wtrącać ale myślę, że warto jakbyś porozmawiała z psychologiem. Mi w tej sytuacji ta rozmowa dała to, że mogłam się komuś wygadać. Dzisiaj z mężem rozmawiałam na temat następnej wizyty. Wtedy byłam bardzo rozstrzesiona i pani psycholog powiedziała, że ona nie ukoi mojego bólu w tym momencie. Ból po stracie mieszał się że strachem przed narkozą. Dużo też zależy jakie masz podejście do psychologów. Ja uważam, że do nich chodzą osoby, które chcą zmiany lub rozwiązać swój problem.
 
reklama
Do góry