reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród i trochę przed

reklama
Wydaje mi sie, ze miednica nam "trzeszczy" jak siadamy na kibelku. Tez tak mam. U niej bylo wyrazne "cmok". Ok 50 min przed narodzinami synka

Jesli sen jest oznaka zblizajacego sie porodu, to ja chyba tez zaraz urodze Wisienka. Spie jak kot
 
Corin, a co powiesz o mnie?? ja śpię do południa (a czasami wstaję, jak musze po Misię isc do przedszkola na 14) już od początku ciąży, a na poród sie jakoś nie zapowiada:):)
 
to i ja dołączę do tego grona, bo od tygodnia godzina 22:30 a ja już bym spała.. wcześniej chodziłam spać o 24.00-1.00 a teraz się nie da.. oczywiście w ciągu dnia tez śpię..
 
Jezuuu, 6-7 godzin, to bym chodziła jak spiąca królewna:) ja tak z 10 potrzebuję,a czasami przesypiam nawet 11-12:) no 12 może przesadziłam, ale 11 już się nieraz zdarzyło hehe
 
reklama
Do góry