reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poród na Ujastek w Krk

peszek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Rodziła któraś ostatnio? Albo wybiera się tam do porodu w najbliższym czasie?

reklama

Elencza

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja rodzilam w Zeromskim, jakbyś chciała znać opinie, pisz.
Od koleżanek wiem, że na ujastek bardzo w porządku.

Elencza

Rozwiązania
0
Porodowka dość staromodna- niby wszystko jest, piłki, drabinki.. Ale trąci to wszystko myszką:)
Prysznic straszny..
Położne baaardzo w porządku. Miłe, wyrozumiałe. Wszystko bardzo dyskretne, mimo studentki, która patrzyła na szycie- plus studentki neonatologii- nie czułam ich obecności, dziecko badane za parawanem.
A oddział całkiem ok- położne i doradcy laktacyjni ok- choć zależało od dyżuru, na ogół w porzadku...
Za to lekarze neonatolodzy (na patologii noworodków - TRAGEDIA.. Wyścig szczurów, jeden zlecał nadanie, drugi negował. W efekcie syn miał mieć zrobione prześwietlebie płuc i badania bilorubiny- nie miał.. Tylko morfologia i mocz, bo inny lekarz "przesadził" z zaleceniami..
Ale ogólnie pozytywnie, dużo dobrej roboty odwalaly położne z oddziału- niektóre mocno wspierające. Miałam kłopoty z karmieniem piersią, to ciągle któraś z Pan pytała, jak idzie, jak pomóc. A jak karmiłam- chwalily.
Także ok.

Lola94

Rozwiązania
0
Porodowka dość staromodna- niby wszystko jest, piłki, drabinki.. Ale trąci to wszystko myszką:)
Prysznic straszny..
Położne baaardzo w porządku. Miłe, wyrozumiałe. Wszystko bardzo dyskretne, mimo studentki, która patrzyła na szycie- plus studentki neonatologii- nie czułam ich obecności, dziecko badane za parawanem.
A oddział całkiem ok- położne i doradcy laktacyjni ok- choć zależało od dyżuru, na ogół w porzadku...
Za to lekarze neonatolodzy (na patologii noworodków - TRAGEDIA.. Wyścig szczurów, jeden zlecał nadanie, drugi negował. W efekcie syn miał mieć zrobione prześwietlebie płuc i badania bilorubiny- nie miał.. Tylko morfologia i mocz, bo inny lekarz "przesadził" z zaleceniami..
Ale ogólnie pozytywnie, dużo dobrej roboty odwalaly położne z oddziału- niektóre mocno wspierające. Miałam kłopoty z karmieniem piersią, to ciągle któraś z Pan pytała, jak idzie, jak pomóc. A jak karmiłam- chwalily.
Także ok.
Rodzilas naturalnie tak? A maz moze doniesc jakies rzeczy pozniej juz po porodzie i przekazac przez kogos czy nie bylo takiej mozliwosci?
Czy w trakcie porodu polozne wspieraly/probowaly jakos zastapic osobe towarzyszaca? No i juz na sali z noworodkiem czy rzeczywiscie odczulas pomoc ze strony poloznych nie tylko przy karmieniu ale i ogolnie w innycj czynnosciach w ktorych by pomagal maz lub ktos z rodziny jezeli mozliweby byly odwiedziny?

Elencza

Rozwiązania
0
Jak rodzilam to mąż mógł być jeszcze przy mnie.
Ale podczas porodu panie położne (dwie, bo w międzyczasie była zmiana dyzurow) były bardzo pomocne i wspierały dość mocno.
Natomiast już na sali.. Niektóre panie położne były cudowne, ale nie wszytskie..
Były też momenty, kiedy wchodziły i pytaly- czemu to dziecko tak płacze:p

Jak ja wychodziłam np na badania z młodym, to współlokatora prosiła często położna,żeby popatrzyła na jej małego, jak szła się kąpać..
Ale nie wiem, jak to wygląda teraz, w czasach "zarazy":(
Rodzilas naturalnie tak? A maz moze doniesc jakies rzeczy pozniej juz po porodzie i przekazac przez kogos czy nie bylo takiej mozliwosci?
Czy w trakcie porodu polozne wspieraly/probowaly jakos zastapic osobe towarzyszaca? No i juz na sali z noworodkiem czy rzeczywiscie odczulas pomoc ze strony poloznych nie tylko przy karmieniu ale i ogolnie w innycj czynnosciach w ktorych by pomagal maz lub ktos z rodziny jezeli mozliweby byly odwiedziny?

Elencza

Rozwiązania
0
Jak rodzilam to mąż mógł być jeszcze przy mnie.
Ale podczas porodu panie położne (dwie, bo w międzyczasie była zmiana dyzurow) były bardzo pomocne i wspierały dość mocno.
Natomiast już na sali.. Niektóre panie położne były cudowne, ale nie wszytskie..
Były też momenty, kiedy wchodziły i pytaly- czemu to dziecko tak płacze:p

Jak ja wychodziłam np na badania z młodym, to współlokatora prosiła często położna,żeby popatrzyła na jej małego, jak szła się kąpać..
Ale nie wiem, jak to wygląda teraz, w czasach "zarazy"..
Tak, naturalnie, ale z nacięciem (jak zapytałam lekarza, jak bardzo mnie pokroil to powiedział- lekko drasnalem, śladu nie bedzie:)

peszek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja bede mieć cc na ujastku początkiem maja.
Za wszelkie info jak to obecnie wygląda będę wdzięczna.
Raz już tam cc miałam.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
s.magdalena339 Zbliżający się poród Ciąża, poród, połóg 3
B Poród w Ciechanowie Ciąża, poród, połóg 0
Poki Poród Szczecin, Police, polożna 2020 Ciąża, poród, połóg 3
s.magdalena339 Poród Potrzebuję porady 10
milenkaaa19 Jak rozpoznać, że zbliża się poród Ciąża, poród, połóg 15
L Pierwszy poród - wyprawka do szpitala Potrzebuję porady 18
Verona26 Poród z dyskopatia! Cc czy SN? Ciąża, poród, połóg 4
Verona26 Poród z dyskopatia... CC czy Naturalnie? Mój poród 15
SierraP Hipnoporód- opinie Ciąża, poród, połóg 5
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 18
Yonce Brak ubezpieczenia a poród Potrzebuję porady 21
M Jak wygląda poród rodzinny w Żeromskim w Krakowie? Ciąża, poród, połóg 1
N Ciężki wybór, potrzebuje porady. Ciąża, poród, połóg 17
Katarzyna32 Poród w Uk Potrzebuję porady 4
M Poród w Polsce, ciąża w Niemczech. Proszę o pomoc! Potrzebuję porady 5
katerina.teresa Poród w St Josef Krankenhaus w Wiedniu- opinie Mamy z Austrii 0
M Skurcze przepowiadające, a poród Ciąża, poród, połóg 1
A Balonik Aniball - hit czy kit ? Ciąża, poród, połóg 0
M Ciąża zagrożona porodem przedwczesnym. Potrzebuję porady 16
K 40 tydzień, dziecko duże, a główka "za" wysoko Potrzebuję porady 9
A Poród podczas pandemii Potrzebuję porady 1
dareczka1994 Poród po porodzie kleszczowym Ciąża, poród, połóg 4
A Trombofilia wrodzona a poród Ciąża, poród, połóg 11
A CC czy PSN przy epidemii korona wirusa Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 29
A Szpital Siemiradzki Kraków- czy warto? Ciąża, poród, połóg 29
C Czy to już prawie poród? Potrzebuję porady 7
Maggie90 Poród naturalny a hemoroidy Mój poród 8
A Poród Łubinowa 3 Katowice Ciąża, poród, połóg 19
B Poród indukowany Potrzebuję porady 10
B Szyjka macicy a poród Potrzebuję porady 0
S Pierwszy poród vs drugi poród Ciąża, poród, połóg 52
L Poród i opieka okołoporodowa w czasie panowania koronawirusa. Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 13
Ruby Red Poród przedwczesny... Ciąża, poród, połóg 12
Arletakinga Ciąża po martwym porodzie.. Ciąża, poród, połóg 14
W Poród na Czarnowie w Kielcach Ciąża, poród, połóg 2
E Poród naturalny z cukrzycą po cc Łódź Ciąża, poród, połóg 0
A Poród Mamusie bliźniat, trojaczków i... 15
M Bardzo boję się drugiego porodu... Potrzebuję porady 15
P Poród w Zakopanem Styczniowe mamy 2020 13
Paulinas96 palenie w ciąży- jakie mogą być tego skutki? Ciąża, poród, połóg 1
K Samotny poród Ciąża, poród, połóg 30
Bojąca mama Poród Potrzebuję porady 0
O Poród... Ciąża, poród, połóg 12
PannaMigotka94 Ciąża zagrożona - cieżki poród? Ciąża, poród, połóg 23