reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród - szpitale

A ja przed pierwszym porodem więc również nie. Ale jak się czegoś dowiesz to daj znać :)
Na Facebooku jest grupa Wszystko dla mam - Białystok, poproś administratorki o dołączenie i tam zapytaj. Szybko odpowiadają na wszelkie pytania :)

 
reklama
Moja koleżanka z pracy miała cesarkę na Śniadeckiego, była zadowolona, ale szczegółów nie znam. Mówiła tylko, że lepiej jest naturalnie rodzić, bo szybciej się dochodzi do siebie i są problemy z brakiem pokarmu.
 
A ja przed pierwszym porodem więc również nie. Ale jak się czegoś dowiesz to daj znać :)
Na Facebooku jest grupa Wszystko dla mam - Białystok, poproś administratorki o dołączenie i tam zapytaj. Szybko odpowiadają na wszelkie pytania :)

Już wysłałam zapytanie, dzięki za info. Patrzę, że dużo znajomych mam do tej grupy należy, ale nikt się nie pochwalił :-)
 
Jeszcze nie okazało się że nie jestem w ciąży. W maju znowu próbuje. Mój mąż pracuje za granicą Słyszałam, że jak kobieta zaczyna się starać, to odrazu okres się wydłuża. Masakra. Zastanawiam się jeszcze nad dr Kuć. Przyjmuje jeszcze u Arciszewskich jak bym nie mogła się zdecydować gdzie rodzić.

@Blanka8 Trafiłaś w końcu do Przepieścia? :)

 
Szkoda ze sie nie udalo ale na pewno sie uda. Co do rodzenia w prywatnych klinikach to ok jak ciaza jest ok ale jak bedziesz miala jakies problemy to i tak Cie do szpitala wysla.
 
@Blanka8 Ja miałam taki sam cykl i przed myśleniem o dziecku i podczas starań. Nic mi się nie wydłużyło :) Ale jak dochodzą nerwy i stres to każdy organizm inaczej reaguje.. :)
Trzymamy kciuki za maj! Łykaj kwas foliowy już teraz (choć już pewnie go przyjmujesz :) ).

 
reklama
Hej dziewczyny.Mam pytanie czy któraś z was może prowadziła ciążę u dr Przepiescia.Ide w następnym tyg na pierwsza wizytę.Interesuje mnie czy robi u siebie wszystkie usg tj prenatalne,połów.
 
Do góry