reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród - szpitale

@lemoniadaa A kto Cię prowadził? Mnie Przepieść, najbardziej boję się, że nie będzie wolnego łóżka i na siłę będą chciały odesłać.. Najwyżej też będę do niego dzwonić.
A jak przygotowania do porodu? Mógł być mąż cały czas? Miałaś piłki i całą resztę do dyspozycji? Pisałaś plan porodu i uwzględnił go? A sam poród na leżąco czy można było w innej pozycji?
Sorki za tyle pytań, ale tak nas mało z Białegostoku, że znikome informacje można dorwać.. :)

 
reklama
@lemoniadaa A kto Cię prowadził? Mnie Przepieść, najbardziej boję się, że nie będzie wolnego łóżka i na siłę będą chciały odesłać.. Najwyżej też będę do niego dzwonić.
A jak przygotowania do porodu? Mógł być mąż cały czas? Miałaś piłki i całą resztę do dyspozycji? Pisałaś plan porodu i uwzględnił go? A sam poród na leżąco czy można było w innej pozycji?
Sorki za tyle pytań, ale tak nas mało z Białegostoku, że znikome informacje można dorwać.. :)

Hej, mnie prowadził dr Lemancewicz, jak jest dyżur to nie mają prawa odesłać a jak jest tępy to trzeba dzwonić do lekarza bo małpy z rejestracji nie wpuszczą, mąż może być z Tobą masz własną sale do porodu z łazienką, na sali łóżko i piłka, rodzi się na leżąco ale podczas bóli możesz chodzić, skakać ale radzę szybko się decydować na znieczulenie ulga przeogromna itp. A mąż ważne żeby był bo położne niestety są różne ;/ ja trafiła przy porodzie akurat na fajne ale koleżanka z sali była bez męża i już były przejścia. Planu porodu nie miałam bo siłami natury a nagle tętno zaczeło małemu spadać i szybkie cc. Życze spokojnego maluszka to będzie dobrze, przy krzyczącym trzeba sobie jakoś samemu radzić bo położne no cóż.... I warto zabrać laktator do pobudzenia laktacji, bo pokój laktacyjny jest często zajęty i trzeba czekać. :)
 
@lemoniadaa Dzięki za info! Puki co znieczulenie w kręgosłup mnie przeraża i go nie chcę, ale kto wie co do tego czasu się zmieni ;P Jeszcze pobad połowa ciąży przede mną ;)

 
Kochane, napiszcie swoje opinie gdzie warto rodzić? Słyszałam, że w USK lub u Arciszewskich. Nie wiem na co się zdecydować i jakiemu lekarzowi zaufać?
 
Ja biorę pod uwagę tylko USK. Ale to dla tego, że tam są super lekarze i najlepszy w regionie oddział neonatologiczny. Puki co jest wszystko oki, ale wystarczy mała komplikacja i z prywatnej placówki muszę przewieźć dziecko do usk/dsk a wtedy czas się liczy.. Do tego wszysyko jest po remoncie więc super warunki.
Co do lekarza to chodzę prywatnie do dr Przepieścia (on jest tam zastępca ordynatora), mam też kontrole u dr Leśniewicza, który też tam pracuje. Słyszałam że dr Lemancewicz (ordynator) jest dobrym specjalistą, ale podobno bardzo lubi pieniądze. Nie wiem ile w tym prawdy bo nie chodziłam nigdy do niego.

 
Witam
A ja mam na kwiecień juz niedługo:) Czy któraś z Was może rodziła w nowej placówce na Śniadeckiego tam gdzie oddział z Warszawskiej się przeniósł?
 
reklama
Do góry