reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poród - szpitale

Ja nie pomoge bo nigdy nie bylam a prenatalne i polowkowe robilam u dr Tomasz Zbroch w Artemidzie przyjmuje. To gratulacje ktory tydz?
 
reklama
@Elafelicita Ja prowadzę ciążę u dr Przepieścia. USG na każdej wizycie, ale takiego specjalistycznego prenatalnego i połówkowego nie robi. Zagląda czy jest wszystko okej, wymiary czy są dobre i tyle. Ale ja też z góry mówiłam, że idę gdzieś indziej na te badania. Może zrobił by dokładniej jakbym miała tylko u niego, ale tego nie wiem.

Ogólnie spoko lekarza. Nie sieje zbędnej paniki, nie cacka się. Ogólnie podchodzi do ciąży tak, że to nie choroba i jak jest okej to wszystko można ;P Dużo czasu poświęca na wizytę, chodzę z mężem, zawsze można do niego zadzwonić, jak nie odbierze (co się rzadko zdarza) to oddzwoni. Nie ma problemów ze zwolnieniami, a jak trzeba to i ściągnie na darmową wizytę na oddział [emoji14]
Oczywiście chodzę do niego prywatnie na ul Wojskową.

 
Jestem w ciąży :-) Jutro mam mieć planowo @, ale ostatnio dziwnie się czułam. Dwa dni temu miałam mdłości i jestem wrażliwa na zapachy itp. itd. Dzisiaj zrobiłam test strumieniowy i widać dwie kreski :-) Jak zadzwoniłam do męża, to cieszył się ogromnie, a do mnie to nie dociera.
Muszę jak najszybciej znaleźć lekarza. Z tego co się orientuję dr Kuć przyjmuje u Arciszewskich i tam chodziła moja siostra. Ja chcę rodzić jednak w USK. Dużo osób poleca dr Przepieścia i chyba do niego pójdę.
 
Dla mnie Usk to dno nie chca przyjmowac nawet swoich pacjentow jedtem tydz po porodzie wiec wiem co mowie 5 razy za skierowaniem jezdzilam do usk odsylali mnie z kwitkiem dziewczyna ze mna lezala tez miala lekarza z usk i tez jej nie polozyl tam bo brak miejsc i rodzilysmy w wojewodzkim super warunki i opieka i nawet jak maja tepy dyzur a jest zagrozenie tak jak w moim przypadku albo tej dziewczyny przyjmuja. Pozdrawiam.
 
A jakie są warunki w wojewódzkim? Nie znam nikogo, kto by tam rodził. I jakiego lekarza polecasz? Myślę, że lepiej mieć jednego od początku do końca.
 
Lekarza Ci nie polece wszyscy byli ok na tyle ile ich poznalam lezac w szpitalu. Warunki super w koncu szpital dopiero od lutego oddany do uzytku wszystko nowe sale 2- 3 osobowe z laziekami polozne tez wporzadku nowy sprzet powiem Ci ze jestem milo zaskoczona. Mi cc robil Kulig Andrzej jak z nim rozmawialam to bardzo wporzadku sie wydal ale jak mowie nie chodzilam do nich w ciazy trafilam tylko na porod i patologie najpierw bylam ponad tydz w szpitalu.
 
@Blanka8 Gratulację!! :) Ja chodzę prywatnie do dr Przepieścia, spoko lekarza, polecam :) Rozmawiałam z nim (jestem w 26tc) i mówi że zrobi tak, żebym rodziła u nich i mam się nie martwić i nie brać do głowy. Akurat on ma tam jakieś prawo głosu więc się nie stresuję brakiem miejsca.. ;) Powiedział że chyba położy mnie trochę wcześniej do szpitala bo muszę zastrzyki z heparyną odstawić i będzie miał mnie na oku no i miejsce od razu dla mnie będzie za wczasu.

@asia333podlasie Już się rozpakowałaś? Gratulację kochana! Jak było? Opowiadaj :) Jakieś komplikacje były z tego co piszesz?

 
reklama
@Blanka8 Mam taka mutację w genie, że krew mi źle krzepnie i żeby utrzymać ciążę muszę je brać. Ja u lekarza byłam szybko, bo kruszynka miała 4.5 tygodnia (licząc oczywiście od pierwszego dnia ostatniej miesiączki) serduszko jeszcze nawet nie biło. Można wstrzymać się chyba do 6-7 tygodnia (powiedzą podczas rejestracji wizyty kiedy najlepiej przyjść). Ja po prostu od razu szłam na zwolnienie więc im szybciej trafiłam do lekarza tym lepiej. :) Bierzesz już oczywiście kwas foliowy?

 
Do góry