reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Gorzowie WLKP

chcieli 199 na licytacji, ale nikt nie licytował (a za pierwszym razem wystawili za 350, ale ja bylam cierpliwa), ale ja oczywiscie przegapilam licytacje, no ale napisalam do babki, ze biore za 200, to ona mowi, ze jak wezme materac, to przeysylka gratis, wiec mam za 250 lozeczko z materacem, ochraniaczmi posciela i kocykiem. sprobuje skopiowac foto ;)


http://allegro.pl/komplet-lozeczko-posciel-styl-vintage-i1399264829.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
chcieli 199 na licytacji, ale nikt nie licytował (a za pierwszym razem wystawili za 350, ale ja bylam cierpliwa), ale ja oczywiscie przegapilam licytacje, no ale napisalam do babki, ze biore za 200, to ona mowi, ze jak wezme materac, to przeysylka gratis, wiec mam za 250 lozeczko z materacem, ochraniaczmi posciela i kocykiem. sprobuje skopiowac foto ;)


komplet lozeczko posciel styl vintage (1399264829) - Aukcje internetowe Allegro


Ale piękna pościel! śliczna :).... ja kupiłam łóżeczko drewexu hippo w kolorze transparentny biały, pokarze przykładowe foto

ŁÓŻECZKO DREWEX HIPPO + MATERAC K-P GRATIS !! (1399001058) - Aukcje internetowe Allegro

a to moja pościel w kolorze różowym i ecru ;)

3ele. Pościel z HAFTAMI 100x135 ****MILPOL**** (1378706585) - Aukcje internetowe Allegro
 
My kupiliśmy takie

Łóżeczko Dziecięce, zdrowe, nowe. Okazja, !!!! (1410934722) - Aukcje internetowe Allegro

Mozna sobie maznac bejca czy tam lakierem ino wodnym.
Za materac dalismy 96 zl (kokos gryka) za wypelnienie dalismy 86 zl..ochraniacz i posciel dostalismy pod choinke od dziadkow..ale kupilam jeszcze dodatkowo na zmiane za 30 pare zl w nilago do tego przescieradlo jedno dostalam od siostry pod choinke a drugie na zmiane dokupilam.

Aga_80 super łozeczko i posciel tez sliczna. A wypelnienie juz kupowalas?
 
gaja poscielka superowa. sama sie zastanawialam, ale moze i tak kupie, bo jedna to zdecydowanie za malo. ochraniacze mam, ztym co dostane w lozeczku, to mam 3, ale poscielke tylko jedną ;( lozeczko podobne do naszego. ale niewazne, ważne, zeby to co bedzie w nim leżało, bylo piekne ;)
 
My kupiliśmy takie

Łóżeczko Dziecięce, zdrowe, nowe. Okazja, !!!! (1410934722) - Aukcje internetowe Allegro

Mozna sobie maznac bejca czy tam lakierem ino wodnym.
Za materac dalismy 96 zl (kokos gryka) za wypelnienie dalismy 86 zl..ochraniacz i posciel dostalismy pod choinke od dziadkow..ale kupilam jeszcze dodatkowo na zmiane za 30 pare zl w nilago do tego przescieradlo jedno dostalam od siostry pod choinke a drugie na zmiane dokupilam.

Aga_80 super łozeczko i posciel tez sliczna. A wypelnienie juz kupowalas?

Cieszę się że ci się podoba :)Tak wypełnienie też już mam, ja w sumie szybko zaczęłam kupować... :) żeby jakoś to rozłożyć w czasie, bo wiadomo że dla dzieci to wszystko drogie... teraz już kończę wyprawkę. Materac miałam w cenie łóżeczka (kokos-pianka-gryka) jeszcze tylko dla siebie do szpitala mi zostało...
 
Dziewczyny jak mam umieścić suwaczek? mam już zrobiony ale niestety moja wiedza na ten temat dalej się kończy :) hahaha



już mi się udało ;))))
 
Ostatnia edycja:
No mi tez zostalo dla siebie kupic pare rzeczy i zastanawiam sie nad kosmetykami dla dzieci. Duzo mam mowi ze ich dzieci dostaja wysypki po produktach J&J. Najbardziej polecaja Oliatum. Troche to drogie, ale myslalam zeby uzywac tego przez pierwszy miesiac do kapieli a pozniej przerzucic sie na jakies nivea czy poprostu bambino. Z drugiej strony tez skora dziecka moze sie przyzwyczaic do oliatum. A Wy co wybralyscie dla swoich malenstw?
 
ja jeszcze nie mam, ale moja przyjacioilka uzywa tylko nivea baby, wiec i ja jestem zdecydowana, ze od nich zaczne, jesli się zaczną uczulenia, to bede szukac. oilatum tez uzywa, 1-2 razy w tygodniu + raz w tygodniu krochmal. musicie tez patrzec na sibie czy nie macie problemow z kosmetykami, a jesli tak, to z czym one są, bo dzidzia moze byc taka jak my ;)
 
No mi tez zostalo dla siebie kupic pare rzeczy i zastanawiam sie nad kosmetykami dla dzieci. Duzo mam mowi ze ich dzieci dostaja wysypki po produktach J&J. Najbardziej polecaja Oliatum. Troche to drogie, ale myslalam zeby uzywac tego przez pierwszy miesiac do kapieli a pozniej przerzucic sie na jakies nivea czy poprostu bambino. Z drugiej strony tez skora dziecka moze sie przyzwyczaic do oliatum. A Wy co wybralyscie dla swoich malenstw?


Też słyszałam o J&J, że mocno uczulają bo są perfumowane czego noworodki nie lubią, podobnie jak bambino. Ja zdecydowałam się na Oilatum lub Emolium, Oilatum podobno najlepsze ale i najdroższe....(w sumie taka emulsja do kąpania na długo starcza, bo daje się ją tylko do wanienki-już się dziecka nie smaruje oliwką..)
A żeby dzidzia nie miała podrażnień skóry to położna kazała prać także ciuchy moje i męża w proszku dla dzieci...albo oddzielać pieluszką tetrową...
A do pupci Linomag albo Sudocrem (ten pierwszy też podobno dużo lepszy).
Zobaczymy wyjdzie w "praniu" :)
Pozdrawiam!
 
reklama
Miałam pytać jak u Was z przyrostem kilogramów? Bo mi przybyło już bagatela 15! :-) a jeszcze do końca trochę czasu....
 
Do góry