reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

HAGUE zapraszam :D laduj sie w pociag i sun do mnie :D

Dziekuje za komplementa :*

MADZIU pajacyki kupowalam w Zeeman. Za 3€ :D cuuudne sa.
I takie fajne komplety:spodnie ze stopkami(polspioszki?) + bluzeczka...
 
reklama
Kallie o widzisz, masz Ci, ech :D przynajmniej dotarlas do niej hahaaha.

MGD jejku piekny ten spiworek , swietny pomysl dla ksiezniczki!

Madziula, gratuluje udanego zakupu, super, ze wszystko w swietnej kondycji, takie rzeczy przewaznie widac od razu, nie jakis tam wyswiechtuch :D

A my juz po meczu, przynieslismy dzis kurczaka na rozna , i byl do odebrania w godzine, a M byl tak podekscytowany meczem, ze nie chcial po niego isc :D wiec odebralismy go juz po meczu , byl troche suchy hahaha. Teraz lecimy na filmik.

Buzka!
 
ISKIERKO alez pieknie wygladasz!! Brzuszek jak brUszek-kazdy ciazowy jest cudny, ale buziaka masz tak sympatycznego ze bym Cie wysciskala :D
Dziękuje za komplement - daleko nie masz to moze po porodach się spotkamy i bedziesz miala okazje mnie wyściskać :-D
A alergię na żelazko to i ja mam....
chciałabym sie zorientowac ile wy płaciłyscie za slaapzaki ??? znalazłam fajne za 10 e z krowkami i roznymi aplikacjami ale zas w c&a sa nowe za 17 e . i jaki rozmiar warto kupic?? aha letni czy zimowy? bo widze ze sa tez i takie:)
Ja kupowalam w LIDL-u - placilam coś 6.99€ za jeden. Kupilam różowy i żólty, a był jeszcze niebieski. Śliczne, welurowe, bez rękawkow
Iskierka super wyglądasz,brzusio zgrabny a mąż może się zastanowić nad nowym zawodem bo fryzurka fajna i Ci pasuje:-)
Dzieki. Mąż jest takim naszym "nadwornym" fryzjerem. Strzyże siebie, mnie, syna, a ostatnio strzygł nawet kolegę syna. Tzn wycinał mu wzorki maszynką. Fajnie to wyglądało
Wkleje wam fotki mojego piłkarza:
P1030329.jpgP1030346.jpgP1030354.jpg
Na pierwszej fotce w stroju klubowym, druga fotka to "puchar przechodni" za 3 miejsce, a na trzeciej fotce z puchaerm w barwach narodowych Holandii.
 
Alez sobie syna przystojniaka uchodowalas :)
W jakim wieku sa Twoje dzieci???

AYNI hahah suchy kurczak nie jest zly ;)
Ja mecz mialam gleboko w ...nosie :D masaz od meza dostalam ;)

MADZIU no u mnie tez sa 2 Zeemany. W tym malym faktycznie maly wybor.
 
reklama
TAK! pisalam na forum 'holandia' juz, to w skrocie napisze tez tu. Jechalam 2,5 godziny pociagiem, z zuid holland do zuid limburg :confused2: NIE MA miejsc dla matek z dziecmi, nie ma gdzie dac wozka, trzeba stac przy drzwiach, co stacja to otwieraja sie drzwi, wieje paskudny wiater do srodka, pakuja sie tabuny ludzi, scisk, nie ma jak usiasc, ani nakarmic/przewinac malucha. Masakra totalna.. Myslalam, ze szlag mnie trafi. Moja mama musiala brac Tomka na rece zeby z nim gdziekolwiek usiasc i go nakarmic... Dobrze, ze nie chcialo mu sie kupy, bo by nie bylo gdzie zmienic pieluchy :eek: chyba na kolanach innej babki :confused2: Juz wiecej nie jade:cool:

Swoja droga - czemu dziewczyny nie zagladacie na 'holandie'? chodzcie tam tez, zapraszamy :) bo tak trzeba czasami cos dwa razy pisac:laugh2:
 
Do góry