reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

AYNI narazie w teorii no ale kto wie ,trzeba bedzie sprawdzic ten prysznic:-DMezus tez zauwazyl jego gabaryty i to ze warto je wykorzystac he he
 
reklama
Ayni no to Ci sie udala wizyta dzisiaj- nie ma co:-D
Nie przejmuj sie, tez tak mam- i doskonale Cie rozumiem :tak:

The Hague- tak, dojechalam do tego baby-dump.

Dzisiaj oderalam taszke z Kruidvat. Najfajniejsza z calego gratisa jest....torba hehe :)

Jeszcze mi etos zostal, mile sa te gratisy :) ja tam mam radoche :)

Ktoras z was sie orientuje moze czy Ikea ma dobre materace do lozeczka? A jezeli nie Ikea to gdzie mozna dostac dobre materace w rozsadnej cenie?
 
yokasta heheh a ja myślałam ze chociaz te pieluchy z kruidvata sa dobre ;) ale taszka??? w takim razie nie spiesze sie z odbiorem ;)

co do materaca to są tez w prenatalu ale nie mam pojęcia za ile, jeśli chodzi o Ikea to dobre sa te w srodkowym przedziale cenowym, jak dobrze pamietam jeden za 35,99 a drugi za 39,99 ;) nie wiem też co masz na myśli rozsądna cene bo dla kazdego inna:) ja osobiście kupiłam łozeczko na marktplaatsu razem z materacem prenatalowskim i nowego nie kupuje;)

yy nie nie , prenatal nie:) własnie przegladalam ceny na necie i mózg mi stanął ;)
 
Ostatnia edycja:
Ayni mi się dzisiaj udało dotrzeć do położnej prawie na czas bo akurat tak zaczęło padać że już myślałam że z domu nie wyjde. Ale gafe też niezłą strzeliłam, bo jak ostatnio byłam to zapomniałam o co pytać więc na teraz sobie listę przygotowałam i co, oczywiście jej nie wzięłam heheh I o twardy brzuch nie spytałam, ale mi powiedziała np że jak ruchów dziecka nie czuję dzień czy dwa to bez paniki, ono może się tak obrócić jeszcze że po prostu nie czuję, dopiero od 27-28 tyg codziennie muszę zwracać na to uwagę. A badania krwi też jeszcze bedą ok 30tyg także mam czas

Iskierka super wyglądasz,brzusio zgrabny a mąż może się zastanowić nad nowym zawodem bo fryzurka fajna i Ci pasuje:-)

Yokasta w etos to felicitas box najfajniejsze wg mnie jest, i dzwoniła do mnie potem pani czy nie chcę prenumeraty od nich ale podziękowałam i pytała czy po porodzie może dzwonić pogratulować i o drugim boxie powiedzieć to oczywiście że tak hehe
 
co wy tak dziewczyny gafy strzelacie ;) pogoda nie taka ???:)

Kallie dla mnie najlepsza paczuszka była z prenatala;)

właśnie zakupiłam mój przepiękny fotelik z marktplaats, melduje ze jest w super stanie i spiworek z prenatala jak nówka :) jestem bardzo zadowolona :) mam nadzieje ze wozek tez uda mi sie super kupić ;)
 
No i jednak polazlam :rolleyes:
Nakupilam pajacykow i koszulek takich slodkich ze siedze i sie na nie gapie jak glupek hahah

Zrobilam rundke po wszystkich sklepach vo maja rozsadne ceny i nie ma nic...zenua...najbardziej mnie H&M zawiodl...:confused:

MADZIU ja spiworek kupilam w Kruidvat,z serii Bambino.(9€)
Wiosenny(bez rekawkow), caly bialy. Jest super miekki.
Wlasnie skonczylam go tuningowac ;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 44
ja spiworek kupilam w prenatalu, 25e.. a drugi dostalam w prezencie, tez z prenatala. ale ogolnie wszystkie spiworki najlepsze, to nie ma co przeplacac :-p
 
Madziula może i pogoda, ale ogólnie też niewyspana jestem strasznie więc i to miało wpływ. Hmm a ja zapomniałąm o prenatalu, jeszcze sie nie odzywali do mnie w sumie to i na tą paczkę poczekam zobaczyć:)

Mgd fajny ten Twój tuning, zdolną mamusie malutka ma i oryginalny śpiworek będzie miała:-)
 
reklama
mgd alez Ty kobieto masz zdolnosci!!!!! jakbys mieszkala blizej mnie to bym przydreptala zobaczyc jak Ty tam sobie cudujesz. no i wyobraznia tez duza!!:tak:
 
Do góry