reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

dzieki laski za slowa otuchy :)

morgenrood elegancko ze z dziecmi wszystko gra :) no i jak na blizniaki to sporawe te twoje szkraby ;)

AniuWM nie martw sie serio tym cukrem. kolezanka moja ma ta ciazowa cukrzyce i jedyne co to jest na diecie.. zaraz jakos na tygodniach powinna rodzic. a przytylas wiecej niz powinnas?? bo jesli nie to nie ma stracha.

jestem jak najbardziej ZA spotkaniem. mi baardzo by pasowal Amsterdam. Oczywiscie jak nie macie nic przeciwko spotkac sie z muzulmanka ;) bo o tym chyba nie wspomnialam :)

milego dnia dziewczynki.
 
reklama
Witajcie wszystkie mamusie te przyszłe jak i obecne;)
Ja również zamierzam rodzić w Holandii a mianowicie w Amsterdamie. Obecnie jestem juz na finiszu bo to 38 tydzień , będzie córcia.Tomoja pierwsza ciąża a do tego w obcym kraju troszkę miałam obaw na początku bo jest tu dopiero 7 miesięcy ale wszystko jest ok.

Są tu jakieś mamusie z Amsterdamu? bądz nie dalekich okolic? było by miło mieć kogoś do wspólnych spacerków i wymiany doświadczeń.

pozdrawiam Ela:-)
 
ELA_23, witaj, ja też z Amsterdamu...tylko u mnie to dopiero koniec 18 tygodnia:-)

Co do porodu tutaj to też miałam pewne obawy, w Polsce to wszytstkie kobity latają do ginekologów, a tutaj położna, a ginekolog tylko w sytuacjach awaryjnych...ale coraz bardziej sie przekonuję do mojej położnej. ja w Krakowie maiłam swoją lekarkę i nawet szpital wybrany, ale wyszło, że tutaj będę rodzić;-) A teraz to się nawet z tego cieszę.
 
Ostatnia edycja:
dzieki mgd za mile slowa! tak ponad nie utylam, i na echo 20tyg mowili nawet, ze dzidzi jest ciut ponizej sredni w wadze, wiec pewnie masz racje, i nie ma sie czego martwic :) moj maz tez juz zaczyna wrecz sie denerwowac, ze przesadzaja i bez dobrego powodu kaza mi robic te ciagle domowe testy... :S zobaczymy co bedzie dalej, ale czuje sie dobrze :)

co do spotkania, to jak widze wiekszosc jednak z okolic a'dama, wiec moze niech tam bedzie ;) ja moge dojechac? jak tam z dojazdem dla reszty z poza a'dama (monika, morgenrood, OLA, etc)?! o twoje zmartwienie drugie bym sie nie martwila mgd, a co to za roznica, kolor skory!?! tylko mam problem z ludzmi, ktorzy z tym maja problem! :p ciesze sie na spotkanie!!! to teraz daty... ja w ten weekend nie moge, w piatek jedziemy na urlop na tydzien (moj ostatni urlop na dlugo pewnie haha), ale moze w przyszly. jak wam pasuje 14 lub 15 mai w amsterdamie?!?! czy pozniej?

pozdrawiam was wszystkie slonecznie!!! :)
 
Dla mnie niestety to za daleko.... i juz ciezko mi sie poruszac a co dopiero podroz.... W kazdym razie zycze Wam owocnego spotkania :) a za mnie wypijcie zdrowie, oczywiscie bavaria bezalkoholowa ;)
 
no, albo tak wszystkie do eindhoven, z racji blizniaczego podwojnego glosu ;) ja tam moge dojechac i tu i tu, wiec zalezy od reszty, na ile dla was podroz mozliwa... pociag z adam do einhoven tylko 1godz20min, wiec tez nie tak zle... co myslicie dziewczyny?
moze przeglosujemy?!
 
Ostatnia edycja:
mi Eindhoven sie nie usmiecha za bardzo ;) bo jakos nienajlepiej sie czuje ale moze mi przejdzie :p glosujcie baby. ja podaze za wiekszoscia.

z tym ze niestety u mnie spotkanie mozliwe dopiero od czerwca bo od srody mam mame u siebie na goscinnych wystepach :D
jak sie nie zalapie na pierwszy zlot to moze na drugi :)
 
Dziewczyny dla was wygodniej w Amsterdamie wiec zostancie przy tym. Bo jesli mialybysmy z tym spotkaniem wypalic w czerwcu to ja nie wiem czy bym sie nawet do Eindhoven dostala a ja rosne i rosne :) Bardzo bym sie chciala z Wami spotkac, ale wiem jak to jest z ugadaniem co do jednego miejsca kiedy wszystkie jestesmy rozsypane po calej holandii....
 
dla mnie czerwiec ok. i miasta nadal tez, wiec decydujcie wy ;):) chyba, ze w maju w eindhoven, by morgenrood zdazyla, bez mgd, a w czerwcu w adamie z mgd ale bez morgenrood... czy moze ja juz przesadzam z planowaniem?!? :D

no morgenrood, widze, ze z toba jak szybko cos nie wykombinujemy, to dopiero z blizniakami juz poooooozniej spotkania bedziemy planowac ;)

jak wam sloneczne lecz troche chlodnawe dni leca? ja dzis cos jestem strasznie zmeczona, moglabym caly czas tylko spac ;D oprocz tego to wpadlam w panike, ze za dlugo zostawilismy kupowanie mebelkow, bo teraz mi wszyscy mowia, ze sie czeka 6-12 tygodni, wiec lece po sklepach w czwartek, pewnie pojade do groningen ogladac co jest ciekawego i co dostarcza w raczej 6-8 tygodni max, bo inaczej za pozno juz dla mnie :S a z tego stresu to u mnie zaraz brzuch nadety i twardy... :S maz mi mowi, ze za bardzo sie martwie i za szybko, ale taka juz jestem :S
 
reklama
ooo rozsadne plany :) pakujcie sie na maj do Eindhoven a w czerwcu zlapiemy sie A'damie :-D

co do mebelkow... to ja jakis szczegolnych nie kupuje.. i tak przez pierwszy rok bobo bedzie z nami w sypialni, wiec nie ma sensu urzadzania teraz pokoiki- zatrzymam go dla gosci ;)
juz mam kupione i lozeczko i komode.. w ikei :D wyglada dobrze i kosztowalo baardzo przyjaznie dla portfela hahah
AniuWM nastrasz w sklepie ze lada dzien rodzisz i muuusisz to miec :)

u nas dzisiaj pogoda jak dla mnie idealna, troszke wietrznie, nie za goraco...bycze sie na balkonie z herbasia :)

w piatek mam wizyte u poloznej a za tydzien...... usg :D odliczam dni juz hahah
 
Do góry