reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Holandii 2011

reklama
moze to przez moj nie najlepszy humor, ostatni w dolki popadam.... chyba to ta pogoda....

i hormony ;) tez to ostatnio miewam... dnie lub nawet tylko godziny, gdy nagle, niby bez powodu, wszystko jest zle, negatywnie na wszystko patrze, latwo mnie rozdraznic... nie martw sie, to normalne, jestesmy w ciazy, te humory nam przejda (i wroca raz na miesiac :-D)
a pogoda to swoja droga, beeee... zgadzam sie!!! :tak:
 
no to reanimacja tematu ;-)

jak tam sie czujecie w piekny wiosenny dzien?? ja to jestem cieplolubna.. jak tylko slonko wyjdzie to wszystko staje sie latwiejsze.. jakiegos takiego powera mam :) zaraz za sprzatanie trzeba sie brac bo jak zwykle gnije przed komputerem.. ale na balkonie :)

co do kraamzorg to ja mam z almere- tu gdzie mieszkam. musze doplacic ok 165 euro. reszte pokrywa ubezpieczenie.
kolo 7 miesiaca przyjdzie do mnie pani zeby omowic szczegoly...

rety czy wam tez ta ciaza sie tak dluzy??
 
AniaWM no to wam sie poszczescilo z tym wozkiem :) gratulacje !!

dla mnie wydanie kasy rzedu 800 euro na wozek to szalenstwo w czystej postaci :)
przed wczoraj kupilismy crusera za 179. super lekki, super zwrotny. :)
 
dzieki mgd :) tez uwazam, ze te wozki straaaaaasznie drogie :S fajnie, ze wy juz znalezliscie wasz :) tez uwazam, ze wazne aby byl lekki i wygodny do poruszania sie.

z pogoda tez sie zgadzam :):) mam to samo, co ty ;) sloneczko ma dobry wplyw na humor, aktywnosc, wszystko :):):) jakos caly swiat zaraz piekniejszy ;D a ciaza to raz mi sie dluzy a raz mi sie zdaje, ze nie wystarczy mi czasu na wszystko, zanim malenstwo sie zjawi :O tyle tego jeszcze do roboty z remontem... tak, ze, u mnie to raz panika, ze malo czasu, a raz sie nie moge doczekac konca...

pod tym ciezarem to mnie plecy teraz tak bola, ze w nocy sie z bolu budze a wstawanie to makabra :( jak to u was dziewczyny? nogi, plecy,... boli? jak sobie z tym radzicie?
 
Ja tez mam straszne bole kregoslupa..... od dwoch tygodni chodze do fizjoterapeuty, uczy mnie chodzic :-D z brzuchem i musze jakies cwiczenia wykonywac w domku. Poki co nie widze rezultatow i coraz bardziej sie boje bo brzychol coraz wiekszy.... :szok: pozostana mi taczki na ktorych wespre brzuch :-D:-D
 
wspolczuje morgenrood! ja tam marudze, ale u ciebie brzuch na pewno o wiele wiekszy :S na poczatku ciazy bylam u kregarza i mi bardzo pomogl... chyba znow sie wybiore, choc wtedy to byl inny problem... a ja fizjo tez nic nie daje... masz racje, zostanie nam tylko chodzenie z poporka przed soba jak stare babcie hahaha
ach, gdyby tak maz chociaz czesciej masowal chociaz stopy.... ;P
 
no mnie to jeszcze czeka :) ja dopiero jestem w 18 tygodniu wiec brzuch rozsadnej wielkosci mam :D
choc nie powiem ze plecy zaczynam czuc..

Aniu mi sie ciaza dluzy bez dwoch zdan!! ja chce juz :p no ale jak u was remont... to wspolczuje .

Ps. macie juz imiona dla pociech??
 
Imionka dla dziewczynki Maya a dla chlopczyka Lucas, no chyba ze tatus znowu zmieni zdanie co do chlopczyka ;) naszczescie na Maye sie zgodzil. Chcialam zeby imiona mialy polskie brzmienie no i cos z holenderskiego takze, przyznaja nie bylo latwo cos wybrac.... A Wy? Imionka wybrane?
 
reklama
my tez juz wybrane... prawie ;) dla dziewczynki Kausar, a dla chlopca Sofyan. chociaz imie meskie jest jeszcze kwestionowane przez mojego meza ;)
 
Do góry