reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Porod w szpitalu Ujastek

Dzieki dziewczyny za odpowiedzi.
Ashika tak sie zastanawiam,czy przez te 7 lat,ktore minelo od Twojego porodu cos sie na Ujastku nie zmienilo.Na Zeromskiego w ciagu 8 lat zmienilo sie bardzo wiele.Sale,podejscie poloznych i opieka.Licze na to,ze moze jednak pewne sprawy sie uregulowaly.Choc musze przyznac,ze o wczesnym wypisywaniu dzieci nawet z zoltaczka slyszalam juz wczesniej.Na pewno nie powinno tak byc w szanujacym sie szpitalu.
Mozi mnie opieka na dzieckiem od pierwszych chwil po cc nie przeszkadza,ja dostalam synka praktycznie 10 min po przewiezieniu mnie na sale i na moje zycznie zostal juz ze mna.Polozna go tylko przewijala,bo nie moglam wstawac.Tylko,ze Szymonek byl wyjatkowo spokojny,bardzo malo plakal,wiec opieka nad nim byla latwa,a teraz nie wiadomo jaki temperament bedzie miala dzidzia.
Dzieki wielkie jeszcze raz za odpowiedzi.Czekam na kolejne rady:tak:
 
reklama
mammi przez ostatnie 6 lat na pewno cos sie pozmienialo ale kuzynka rodzila tam rok temu w lipcu i ma podobne zdanie, ja tylko wyrazilam swoja opinie
 
Ashika wiem wiem:-)i dziekuje bardzo za Twoja opinie.Wazne sa tez opinie negtywne,bo pokazuja prawdziwe oblicze szpitala, a nie przeslodzony falsz.
Ja szczerze powiedziawszy to przypalilam sie troche na Ujastek,bo w Zeromskim nie chce juz rodzic.Opieka tam jest dobra,tylko,ze ja tam poronilam i od tej pory ten szpital kojarzy mi sie wylacznie z tym,a narodziny dziecka to ma byc radosna chwila.Mieszkam w NH i zalezy mi na tym,zeby szpital byl w miare blisko.Po odrzuceniu Zeromskiego i Ujastka zostaje tylko Rydygier:hmm:
 
rozumiem Cię w pełni ja jechałam na ujastek z kurdwanowa jak rodziłam może dlatego czułam się tak zawiedziona. Teraz zaczynam się zastanawiać nad porodem ma kopernika ale na forum nic o tym nie ma. Moja koleżanka jest tam położną i jak z nią rozmawiałam to mówiła, że jak tylko są jakieś komplikacje z porodem to odsyłają ciężarne do nich. Muszę poszukać jakichś opinii po necie.
 
Ashika nie znam niestety żadnej dziewczyny,która rodziła na Kopernika,więc nie doradzę.

plastelinka5 Nie wiem jak jest z cc na życzenie na Ujastku,ja będę miała robione z powodu wskazań medycznych.Mogę ew.zapytać mojego gina,przy okazji wizyty, bo on pracuje na Ujastku:tak:
 
mogą już wiedzieć

mammidzieki przepraszam za wstawke poszukalam po necie i b ciezko znalezc jakas pozytywna opinie wiec jednak zrezygnuje
 
moja dwie znajone urodzily z Rydygiera i sa zadowono,Marta miala oplacona pielegniarke,mowla,ze wszytko dobrze,tylko oprocz tego,jak myli podlogi otwierali okno na korytarzu od czego maly byl chory

za to o Zeromskim slyszlam,ze opieka pielegniarek ok,ale lekarze nie za mili

wiem,ze na Ujastek robia cesarke na zyczenie,ale nie wiem ile to kosztuje

mammi to fajnie,ze po cc moglas opiekowac sie sama mala,u znajonych ona nie byla w stanie zajoc sie dzieckiem,wiec ok,ze jest opieka a nie tylko daja dziecko matce,a ona sie zle czuje
 
reklama
plastelinka5 ano juz wiedzą,że będzie cc,bo w Polsce jeżeli od poprzedniego cesarskiego cięcia nie minęły dwa lata,to standardowo kolejny poród odbywa się też przez cc.Takie prawo mamy:tak:Mój synek ma 13 mc-y i urodził się właśnie przez cc.Chyba,że błagałabym o poród sn i podpisała domument,że rodzę siłami natury na wlasną odpowiedzialność,a ja ryzykować nie będę.:no:

Ashika to o jakim szpialu myślisz teraz?

Mozi dzieki za odp.Racja-nie zawsze mamusia czuje się na siłach opiekować dzidzia po cc.Mnie to chyba adrenalina tak skoczyła,bo prawie całą pierwszą noc po cc nie spałam,tylko gapiłam się na małego;-)
 
Do góry