reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Poród w Warszawie

Dołączył(a)
4 Listopad 2012
Postów
6
Rozwiązania
0
Witam wszystkich , moja żona jest w 24 tc i na własną rękę zaczynam rozmyślać o tym gdzie w Warszawie najlepiej było by urodzić nasze maleństwo . Jest to nasze pierwsze dziecko i nie mam o tym zielonego pojęcia jakie są procedury i jak to wszystko ma wyglądać . Czy trzeba wcześniej sie jakoś umawiać i zapowiadać. Jedno co wiem to to ,że żona ze względu na kłopoty ze wzrokiem będzie miała cesarskie cięcie , a to chyba ułatwia sprawę

M
 
reklama

mlodak

Mama Szymusia :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2011
Postów
2 938
Miasto
Mszczonów
Rozwiązania
0
Jeśli nie macie daleko to proponuję szpital w Piasecznie - miałam tam w maju cc, koleżanka w lipcu rodziła naturalnie i obie jesteśmy super zadowolone. Na cc wystarczy 2 miechy przed pojechać ze skierowaniem od lekarza prowadzącego ciążę i zapisują na konkretny termin.
Opieka w szpitalu cudowna, warunki sanitarne jak w hotelu niemalże, sale 2 osobowe w każdej sali duża łazienka z prysznicem.
Położne bardzo miłe, cały personel uśmiechnięty zawsze. naprawdę warto. Ja jechalam tam ok 40km i nie żałuję. Polecam każdemu.
 

*martusia*

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Marzec 2012
Postów
3 231
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
odradzam praski - bardzo niemila polozna na porodowce.ogolnie lekarze ok, ale poloznictwo juz nie bardzo.
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry