reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Temat na forum 'Ciąża po poronieniu' rozpoczęty przez enya81, 29 Styczeń 2013.

1. tęczowa89

tęczowa89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Foczka ja również nie widzę
    @ovli22 ten system brania leków do 12 tygodnia to taki sam jak w IE. Mnie też od razu jak wybił 12+0 kazali odłożył clexane, aspirynę, cyclogest, i steryd. Jednak ja znając historie dziewczyn stąd uznałam, że dziękuję za ich opinię i będę kontynuować leczenie. Powiem, Ci że gdybym poszła drogą przez nich wyznaczoną czy byłabym w tym miejscu gdzie jestem teraz...a tak mam swój kopiący cud i choć jest trudno z różnych względów to nie żałuję, że tak postąpiłam...
    @Liluli widzę, że brzucho się wybił. Cudny okrągluszek :)
    @Funia90 gratuluję owocnych wakacji

2. ovli22

ovli22 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To jak później zdobyłaś receptę na leki ?
    Co ja powinnam zrobić po 12 tyg jak oni mi nie darzą tych leków !

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

3. reklama
  4. tęczowa89

tęczowa89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ovli ja przyleciałam do Polski, to było jedyne wyjście. Mogłam co prawda mieć te leki od poskiego ginekologa, ale nie byłoby nas stać wydawać na zastrzyki po 400 e miesięcznie

5. nafoczka

nafoczka Moderatorka Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  6. Marthi

Marthi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    @funia - brawo! A dopiero co pisałyśmy o staraniach :)) oby było wszystko super!!!

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

7. Marthi

Marthi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny,
    mimo zaplanowanego weekendu bez kompa siedzę i analizuje swoje wyniki... tak o.

Na pewno problemem jest u mnie:
    1. Mutacja MTHFR a1298c
    2. Hashimoto
    3. Homocysteina 10, przy normie <10
    4. ANA miano 1:1320 świecenie ziarnisto cytoplazmatyczne - ziarniste (ANA3/Profil wyszło mi ujemne!)

...reszta wyników niby w normie.
    Nasienie Męża wzorowe.
    Czekamy na wyniki kariotypów.

Istotne jest to, ze po II poronieniu stwierdzili w Genesis, Trisomie 16 chromosomu u maleństwa.

Na podstawie załączonych wyników Profesor Hematolog wykluczyła u mnie trombofilie, zespół antyfosfolipidowy i toczeń. A co Wy o tym powiecie? Mam dwa jakies czynniki lekko podwyższone ale wg. Hematolog nie choruje na te schorzenia.
    Czy na pewno ma racje? [​IMG]

Bede wdzieczna za Wasza opinie!

Spokojnej nocy!!!

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

8. Funia90

Funia90 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    @Marthi chcialabym pomoc ale nie znam sie

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

9. Destino

Destino Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    @Marthi dla hematologa musi byc czarno na bialym ze masz tocznia by uwierzyl. Masz tez ich zdaniem mutacje lagodniejsza ktora jak mowia nie wymaga metyli ani heparyny. Nie daj sie. Masz za soba historie strat wiec dla swietego spokoju powinni dac heparyne. Masz haszi wiec ja postaralabym sie o steryd. Wady genetyczne dziecka zdarzaja sie przy czystych kariotypach i na to niestety wplywu nie mamy. A homocysteine zbijesz sokami z buraka. On naprawde dziala. Ja swiezego nie umialam pic, ale kiszony zwlaszcza latem wchodzi jak oranzada. Swiezego surowego buraka dodawalam do surowek. I jak dziewczyny sprawdzily chyba szybciej zbija homocysteine niz metyle. Zadbaj o wit d3. Ona jest waxna dla rozwoju prawidlowego dziecka. Sydor mowil ze sa normy ogolne, ale kazdy czlowiek ma wlasne. On nie wie jakie. Ma byc idealnie i robi sie to na czuja bo za duzo tez zle. Ja bralam zima wit d3 2000. Teraz biore tyle samo, ale powoli zejde do 1000.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

10. reklama
  11. mała79

mała79 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    @nafoczka ja się zgłaszałam a nie msm dostępu.8-)

@Funia90 Graatulacje!

12. marzycielka81

marzycielka81 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    @Marthi zmien hematologa. Moj jasno dal wytyczne odnosnie metyli i heparyny. Ja moalam anemie z niedoboru b12.
    Odnosnie ANA pogadaj z Kubiaczyk da Ci encorton, heparyne i acard tez

Odnosnie Trisomi czy tam jest info a wadzie letalnej? Mozecie sie ze mnie smiac. Ja wierze, ze nasze mutacje maja wplyw na wady.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum