reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Marthi - tutaj na forum tez dziewczyna przestrzegala przed vasa previa jest osobny watek o tym. Dlatego tak wazne jest badanie przeplywow w ciazy
 
reklama
Cześć Dziewczęta
Chciałam Wam podziękować za wspólne rozmowy z niektórymi przez kilka lat. Chciałam Wam podziękować za rady, wsparcie, wskazówki. To w pewnym stopniu dzięki Wam mój cud jest na świecie i ma już ponad 10 miesięcy. Chciałam też podziękować za spotkania (@bertha), smsy, telefony (@nafoczka , @susana).
Trzymam mocno kciuki z staraczki, życzę spokojnych jak najmniej stresujących ciąż naszym brzuchatkom.
DZIEWCZYNY, WSZYSTKIE JESTEŚCIE WIELKIE!!!!!

Kilka słów wyjaśnień - Nie usuwam konta na BB ale nie będzie mnie na razie tutaj z Wami, bardzo żałuję, bo na forum jestem od 2010 roku, a na tym wątku chyba napisałam najwięcej postów i jest mi najbliższy - niestety pewne sprawy dosyć mocno wpłynęły póki co na taką decyzję...
...
 
Ostatnia edycja:
Na pewno na prenatalnych zapytam czy mi sprawdzi przepływy.
Beatka zawsze sprawdzają raczej, chyba że tak chodzisz jak te dziewczyny co problemu nie mają i rzadko gin odwiedzają i np prenatalnych nie robią. Ja przepływy miałam zawsze

Ps mam do was ogromną prośbę. Na watku ze zdjęciami wpiszcie/edutujcie na jakim temacie się udzielacie bo doszly do mnie słuchy ze nikow nie kojarzycie a to fakt ze są tam dziewczyny z działu "ciąża po poronieniu". Myśle że nie ma sensu was rozdzielać na dwa tematy bo wiele z was pisze tu i tu ale jeśli zechcecie to można tak zrobić :) i zachęcam do wizualizacji :D
 
reklama
@asia669 ksaze z bajki [emoji7][emoji7][emoji7]
I to juz miesiac. W sumie powinnam pamietac, bo to juz 5t[emoji1]

@Nusia123 a co u ciebie slychac.

Ja mam dzis znowu dzien swira, bo brzuch znowu narywa. Najbardziej lubie jak jestem ciagle glodna, robi mi sie niedobrze i slabo. Tymi chwilami sie rozkoszuje. One mnie uspokajaja


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja wlasnie przechidze jakas grype zoladkowa boli zoladek drugi tydz i lekka biegunka mam smecte i orsalit ale cos to nie chce przejsc :/ a w ta sob ide na wesele moze przejdzie ehh ok 2 czerwca @ i po staranka :] mam nadzieje ze do Was brzuszkowe mamusie dolacze w lipcu :] 3mam mocno za Ciebie i Was kciuki i pomodle sie za Was i Wasze malenstwa :*:*:)
 
Do góry