reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie a beta

Panna85

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2021
Postów
22
Lekarz mnie nastawiał, że w taki sposób może się to skończyć... w piątek beta 976 w sobotę plamienie plus dziwne kawałki... a dzisiaj beta 1500.. czemu taka duża... wg om 7 tyd 2 dzień
 
reklama
Bo przy pustym jaju może beta rosnąć w całkiem przyzwoitym tempie ;-)

Twój przyrost (dwudniowy) bety jest na poziomie 33% - to zdecydowanie za mało dla prawidłowej ciąży.
 
Proszę o odpowiedz: Jestem po 3 poronieniach, 10.04 podałam sobie zastrzyk z ovitrelle. Dziś jest 30 dc. Zrobiłam betę hcg która wynosi 80.9 . Czy nie jest to zbyt niski wynik? Zaczynam się bardzo martwić i bardzo nerwowo przechodzę to wszystko
 
@Oovezenom Nie wiem jak po zastrzyku, ale mówią, że beta 14 dni po transferze powinna być 3-cyfrowa. U Ciebie nie można określić dokładnego momentu zapłodnienia, więc jest szansa, że mieścisz się w widełkach. Zrób przyrost, bo niestety pojedynczy wynik jedynie potwierdza ciążę, nic nie mówiąc o tym czy jest prawidłowy czy nie ;-)
 
Poczekam do środy, najgorsze 1.5 dnia.. poraz kolejny. Lekarz mówi ze wynik jest w porządku ale jak naczytalam się w internecie to już mam mieszane uczucia
 
Bo przy pustym jaju może beta rosnąć w całkiem przyzwoitym tempie ;-)

Twój przyrost (dwudniowy) bety jest na poziomie 33% - to zdecydowanie za mało dla prawidłowej ciąży.
Od początku była jasna informacja, że ciaza nie jeat prawidłowa, endometrium nie było zmienione, na ostatnio usg kolo endometrium coś zaczęło się pokazywać, ale nie było to prawidłowe na ten konkretny tydzień, poza tym obraz nie wskazywal, na to że to jest właśnie to co generuje takie przyrosty, choć mizerne to dalej rosło. Niepokoi mnie, że w piątek 987 w sobotę coś zaczęło się dziać, dzisiaj beta 1500 ale zaczyba się już konkretniejsze krwawienie i jakieś elementy... jakby watrobka
 
Od początku była jasna informacja, że ciaza nie jeat prawidłowa, endometrium nie było zmienione, na ostatnio usg kolo endometrium coś zaczęło się pokazywać, ale nie było to prawidłowe na ten konkretny tydzień, poza tym obraz nie wskazywal, na to że to jest właśnie to co generuje takie przyrosty, choć mizerne to dalej rosło. Niepokoi mnie, że w piątek 987 w sobotę coś zaczęło się dziać, dzisiaj beta 1500 ale zaczyba się już konkretniejsze krwawienie i jakieś elementy... jakby watrobka
jeśli beta spada i są skrzepy to jest poronienie , jeśli nie spada to nie wiem może krwiak ?
 
Proszę o odpowiedz: Jestem po 3 poronieniach, 10.04 podałam sobie zastrzyk z ovitrelle. Dziś jest 30 dc. Zrobiłam betę hcg która wynosi 80.9 . Czy nie jest to zbyt niski wynik? Zaczynam się bardzo martwić i bardzo nerwowo przechodzę to wszystko
Od zastrzyku tego typu owulacja występuje po 36h. Czyli obstawiam, ze była 12.04 i to był moment zapłodnienia komórek. Jeżeli dobrze liczę wszystko to wartość bety jest prawidłowa. Bo w tym czasie powinna być około 100. Trzeba zbadać przyrost tak jak dziewczyny piszą. Wtedy będzie wiadomo:-)
 
reklama
Do góry