reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienie

Mamam11

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Październik 2020
Postów
24
Dziewczyny. Byłam 12.01.2021 u lekarza stwierdził 5tydzien kazał przyjść za dwa tyg. Byłam 17.01 był zarodek wszytko w porządku, dziś dostałam plamień pojechałam do lekarza lekarz stwierdził że ciąża wygląda na 6 tydzień nie ma bicia serduszka.. kazał czekać na poronienie.. po jakim czasie dostaliście krwawienia od plamień..? Czy udało się bez łyżeczkowania? Czy lekarz mógł się pomylic i ciąża jest żywa?
 
reklama
Jeśli miesiąc temu byłaś w 5 tygodniu to teraz powinnas byc w okolicy 9. Niestety nie wygląda to optymistycznie. Moim zdaniem niestety powinnas przygotować się na najgorsze. Jeśli zaczęłaś plamić może oczyscisz sie sama i nie będzie potrzebny zabieg.
Możesz upewnić się u innego lekarza lub zrobic oznaczenie bety 2x w ciągu 48 h i zobaczyć czy spada.
Przykro mi.
 
Ja trafiłam do szpitala z krwawieniem 29 września 2019. Ciąża wskazywała na 6tydz, choć z ostatniej miesiączki powinien być już 9. Nie było bicia serduszka. Pojawiło się po 3 dniach, niestety biło bardzo słabo. Na drugi dzień już nie biło. W szpitalu odmówiłam łyżeczkowania chcąc podjąć próbę samoistnego oczyszczenia (leciały ze mnie już skrzepy). Krwawiłam łącznie od początku jakieś półtorej tygodnia. Nie było to miłe ale oczyściło się wszystko bardzo ładnie. Nie doczekałam się kolejnej miesiączki bo od razu zaszlam w ciążę. Myślę, że warto dać organizmowi szanse na oczyszczenie się. Jeśli ustanie krwawienie, zgłoś się do ginekologa na kontrolę czy wszystko się oczyściło. Bardzo mi przykro kochana.
 
Ja nie mam już jakiejś nadziei że zacznie bić serduszko bo dwa i pół tyg temu jak byłam u lekarza to było dobrze wszytko.. a dziś się okazało że dziecko wcale nie rosło.. nawet na zdjęciu ciężko coś zobaczyć wcześniej było bardziej widoczne
 
Jeśli miesiąc temu byłaś w 5 tygodniu to teraz powinnas byc w okolicy 9. Niestety nie wygląda to optymistycznie. Moim zdaniem niestety powinnas przygotować się na najgorsze. Jeśli zaczęłaś plamić może oczyscisz sie sama i nie będzie potrzebny zabieg.
Możesz upewnić się u innego lekarza lub zrobic oznaczenie bety 2x w ciągu 48 h i zobaczyć czy spada.
Przykro mi.
Dokładnie tak w okolicy 9 tyg a z miesiączki w 11tyg
 
Przykro mi z powodu Twojej straty, ja niestety w styczniu tez poroniłam. Przedwczoraj w końcu po 4 tygodniach skończyłam krwawić (już myślałam że nigdy nie przestanę) a od wczoraj boli mnie jajnik i się zastanawiam czy to możliwe żeby zbliżała się owulacja? Nie mam pojęcia jak liczyć dni cyklu [emoji848] powiedz mi czy Twój cykl po poronieniu wyglądał normalnie czy się przesunął?
Ja trafiłam do szpitala z krwawieniem 29 września 2019. Ciąża wskazywała na 6tydz, choć z ostatniej miesiączki powinien być już 9. Nie było bicia serduszka. Pojawiło się po 3 dniach, niestety biło bardzo słabo. Na drugi dzień już nie biło. W szpitalu odmówiłam łyżeczkowania chcąc podjąć próbę samoistnego oczyszczenia (leciały ze mnie już skrzepy). Krwawiłam łącznie od początku jakieś półtorej tygodnia. Nie było to miłe ale oczyściło się wszystko bardzo ładnie. Nie doczekałam się kolejnej miesiączki bo od razu zaszlam w ciążę. Myślę, że warto dać organizmowi szanse na oczyszczenie się. Jeśli ustanie krwawienie, zgłoś się do ginekologa na kontrolę czy wszystko się oczyściło. Bardzo mi przykro kochana.
 
Przykro mi z powodu Twojej straty, ja niestety w styczniu tez poroniłam. Przedwczoraj w końcu po 4 tygodniach skończyłam krwawić (już myślałam że nigdy nie przestanę) a od wczoraj boli mnie jajnik i się zastanawiam czy to możliwe żeby zbliżała się owulacja? Nie mam pojęcia jak liczyć dni cyklu
emoji848.png
powiedz mi czy Twój cykl po poronieniu wyglądał normalnie czy się przesunął?
Kochana bardzo mi przykro. ja nie dostałam kolejnej miesiączki. Owulacja wystąpiła po poronieniu normalnie, tak jak w cyklu zawsze miałam i nie czekaliśmy,,, zaszlam od razu w drugą ciążę.
 
reklama
U mnie od początku ciąży była 2 tygodnie młodsza z usg niż z om, niestety nieświadoma nie przypuszczałam ze cos jest nie tak lekarze też nie raczyli uprzedzić. U mnie 6w4 bilo serduszko 2 tyg później lekarz stwierdził obumarcie w 6w5 oraz ze od początku podejrzewal ze nie bedzie dobrze. mialam żadnych obiadowo tylko piersi lekko przestały mnie boleć. Miałam czekać na poronienie samoistne jednak trafiłam do szpitala dzień później z powodu zasłabnięcia, teraz myślę ze bylo powodem dużego stresu. Dostałam tabletki na wywołanie poronienia udało sie bez łyżeczkowania. Czekam teraz na miesiączkę powinna być za tydzień i planujemy starać sie juz przy kolejnych dniach plodnych.
Zanim podali mi tabletki badalo mnie 3 lekarzy i każdy stwierdził ze ciąża obumarła. Lekarz zawsze moze sie pomylić dlatego warto konsultować tez z innymi.
 
Do góry