reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
moje maleństwo chyba zaczyna przymierzać się do raczkowania-jak turla się po naszym łóżku w sypialni to na brzuszku cały czas podnosi dupkę do góry:-). coś czuję, że jeszcze parę dni i zacznie się grzebanie w szafkach i szufladach, już nie mogę się tego doczekać.
uwielbiam baraszkować z nią na łóżku, non stop się turla, ani chwili nie poleży spokojnie, raz jest na jednym końcu łóżka raz na drugim, głowa raz po ścianą, raz po drugiej stronie. wierciołek mały.
dziecko mi chyba dorasta. zawsze koło 15 ucinała sobie godzinną drzemkę, a od paru dni mowy nie ma. w związku z tym mamusia musi się nieźle nagimnastykować żeby po pracy zrobić coś w domciu:baffled:
 
Dzikidzik nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-:)-( :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Baska to faktycznie masz już przechlapane !! :laugh2:

No i gratulacje dla Przemcia i Oleńki za postępy!!
 
BAŚKA- rozumiem Cię doskonale:tak:Igor zasuwa po całym mieszkaniu na czworakach, czasem gdzieś wstanie zrzuci książki albo kasety lub coś innego_Otwiera szuflady , szafki ...trudno go upilnować, jest takim żywym srebrem:-D zaskakuje mnie na każdym kroku a co dzień to coś nowego odkrywa, teraz zaczyna stać bez trzymanki i próbuje zrobić krok ale narazie mu nie bardzo wychodzi :-Dale za parę dni...kto wie ??? ;-)
 
reklama
Ach, mój Fiip też zasuwa już po całym mieszkaniu i wstaje trzymając się czegokolwiek i mam z tym problem bo śliska się na panelach i po prostu wywala się.
Adasiu, Baśka mam do Was pytanie, co zakładacie chłopakom na nóżki:confused: ja myślałam o kapciach na gumowej podeszwie, żeby się nie śliskał ale niewiem czy są takie małe:confused:
 
Do góry