reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

A mnie jasna strzela jak czytam takie rzeczy !!!!!!!! Żyjemy w XXI wieku ludzie!!!!! Jest tyle możliwości zabezpieczania się !!! Nikt mi nie powie że nie ma kasy na tabletki . Najtańsze kosztują ile ? 5? 10 zloty? . Skoro ktoś jest na tyle odpowiedzialny żeby uprawiać sex to musi liczyć się z konsekwencjami jakie za tym idą i nigdy tego zdania nie zmienię. Jak słyszę hasło wzielaby tabletkę i było by po wszystkim to .... . Jakim wszystkim!!!!! Po odebraniu życia małemu czlowieczkowi który jest nic niewinny , że ma nieodpowiedzialnych rodziców. To jest człowiek,też czuje . Tyle ludzi stara się miesiącami /latami tracą dzieci albo w ogóle w ciążę nie zachodzą. Sama jestem po stracie synka ,aktualnie w drugiej ciąży 12 tydzień i drze o każdy dzień żeby tylko nic się nie wydarzyło. Ludzie Litości!!! Wczoraj na naszym wątku pożegnalysmy kolejna dziewczynę na naszym wątku którą oddalaby wszystko żeby dziecko żyło !!!!
 
reklama
A ja bym się chciała dowiedzieć co to była głupota męża. Niestety ale jeśli nie stać kogos na kolejne dziecko robi się wszystko aby się dobrze zabezpieczyc. Ale no mleko się rozlało. Dziewczyny ci napisały że możesz ciążę prowadzić na nfz A potem masz pomoc państwa. Ja sama mam różnicę między dziećmi 15 miesięcy i wszystko da się w domu zrobić tyko trzeba się dobrze zorganizować. Młodszy ma 2 miesiące. A rodzice? Daj im czas ale przedewszystkim zrób test

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Autorko.. to jest w 100% pewne ze jestes w ciazy? Brak okresu nie zawsze swiadczy o ciazy.. moze w skutek nerwow czy jakis zdarzen cykl sie zmienil..
Zrobilas ten test? Lub bHcg?
 
Drogie Panie .
To, ze ktos stara sie o dziecko nie moze go miec, lub ono umiera, nie ma ZADNEGO zwiazku z niechciana ciaza innej kobiety.
ZADNA metoda antykoncepcyjna nie daje 100% pewnosci - sama znam osobe, ktora mimo spirali i niedroznego jajowodu zaszla w ciaze.
Nie w tym rzecz.
Oto jedna pisze, ze mezczyzni sa za glupi, by na nich polegac w seksie :D
Za to mezczyzni w czarnych sukienkach, ktorzy teoretycznie nic z seksem i prokreacja nie powinni miec wspolnego , maja Wam mowic , co mozecie zrobic, a co nie :D .
Zaraz potem, ze mozna przeciez isc do ginekologa po tabletke . Jasne. Te, ktore mieszkaja w duzym miescie i maja pod reka "luzne" kilka stowek. Nie kazda tak moze.
To straszne, jak niektorym juz wyprano mozgi.
Radze zainteresowac sie np "Czarnym Protestem" i ich argumentami.
 
Drogie Panie .
To, ze ktos stara sie o dziecko nie moze go miec, lub ono umiera, nie ma ZADNEGO zwiazku z niechciana ciaza innej kobiety.
ZADNA metoda antykoncepcyjna nie daje 100% pewnosci - sama znam osobe, ktora mimo spirali i niedroznego jajowodu zaszla w ciaze.
Nie w tym rzecz.
Oto jedna pisze, ze mezczyzni sa za glupi, by na nich polegac w seksie :D
Za to mezczyzni w czarnych sukienkach, ktorzy teoretycznie nic z seksem i prokreacja nie powinni miec wspolnego , maja Wam mowic , co mozecie zrobic, a co nie :D .
Zaraz potem, ze mozna przeciez isc do ginekologa po tabletke . Jasne. Te, ktore mieszkaja w duzym miescie i maja pod reka "luzne" kilka stowek. Nie kazda tak moze.
To straszne, jak niektorym juz wyprano mozgi.
Radze zainteresowac sie np "Czarnym Protestem" i ich argumentami.
Przykro mi ze Ty MUSISZ słuchać panów w czarnych sukienkach. Ja np. ich nie słucham tylko kieruje się własnym głosem rozsądku.
Jak w trakcie stosunku pęknie gumka to mając wspólny budżet, placimy razem za wizytę u gina i tabletke "po". Także chodź sobie dalej na czarne protesty i zrzucaj winę za własną nieudolnosc na okropnych facetów.
Co do aborcji. Każdy robi wedle sumienia.
Jak ktoś chce to usunie, niepotrzebne są do tego żadne nowe regulacje prawne.
 
Dzieki wszystkim za slowa otuchy i porady. I za te negatywne tak samo. Duzo daja do myslenia. Mialam dac odpowiedz co i jak.
Okazalo sie jednak ze cos mi sie pochrzanilo z cyklem i spoznil sie okres bity tydzien. Takze jest wszystko okej.
Dzieki jeszcze raz :)
 
Jest okej, tzn ze zrobilas test i jest po twojej mysli? :)

qb3c2n0ab37cjm29.png
:D

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przykro mi ze Ty MUSISZ słuchać panów w czarnych sukienkach. Ja np. ich nie słucham tylko kieruje się własnym głosem rozsądku.
Jak w trakcie stosunku pęknie gumka to mając wspólny budżet, placimy razem za wizytę u gina i tabletke "po". Także chodź sobie dalej na czarne protesty i zrzucaj winę za własną nieudolnosc na okropnych facetów.
Co do aborcji. Każdy robi wedle sumienia.
Jak ktoś chce to usunie, niepotrzebne są do tego żadne nowe regulacje prawne.
Zdajesz sobie sprawe, ze usuwanie ciazy jest w Polsce przestepstwem ? Nie ? Obudz sie i zobacz, w jakim kraju zyjesz.
 
Do góry