reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy

Darunia nic się martw ja z Marysą przytyłam 23 kg a w dawa tygoeni po porodzie miałam 14 kg mniej teraz mam 20 na plusie i chyba nie pójdzie mi tak łatwo - bo wiecej tłuszczu niż wody a wtedey było dużo wody
 
reklama
No ja chciałabym szybko schudnąc tak jak każda czerwcowa mama :tak: od ponad miesiąca pije minimum 4 litry wody :szok: może dlatego aż tyle waże?
 
ze mnie po porodzie tylko 7kg spadlo, ale dzisiaj sie wazylam i juz 11kg na plusie mi tylko zostalo:-) najgorsze jest to ze prawie wcale apetytu nie mam....a karmie cycem i jem na przymus... co do picia to ja teraz okolo 2-3l wody wypijam w tyn jakis sok czy cos. Caly czas podjadam czekolade czy jakies ciacha i predko nie schudne, ale w sumie to nawet mi sie nie spieszy:-) Ali to nie przeszkadza a i J sie nie czepia i za kazdym razem jak przyjezdza to mowi ze chudne w oczach:-) pocieszajace klamstewkka:-D
 
Snoopy nie zdążysz sie obejrzec a juz bedziesz chuda!!!:tak::-)
Mata ja to nie mogę sie ruszyc bez butelki 1,5 l z wodą- wszyscy sie ze mnie smieja z tego ze ja wiecznie czy na zakupach czy gdzies jade czy nawet w domu towarzyszy mi pełna butla wody!! Jak mieszkałam u teściów i jak schodziłam z góry na dól to tez z butelką, czy nawet jak wychodziłam na ogród to z butelką- nawet spie z butelką :baffled: uzależniłam sie na maźa- raz jak nie miałam przy sobie wody to tak mi sie ręce trzęsły ze myślałam ze wykorkuję :baffled: dlatego nie rozstaje sie z wodą ;-) ginka na szczescie powiedziała ze to dobrze ze duzo pije :tak:
 
Ja zgubiłam 8kg i zostało mi jeszcze 10. ale nie przejmuję się, aż tak bardzo. Brzuszek już mi ładnie spadł. Wygląda na jakiś 3 no może 4 miesiąc. Ale nie martwię się tym. Myślę że jeszcze kilka tygodni i wrócę do formy.
 
mój bzuch z dnia na dzień coraz to mniejszy :-)
z całą pewnością Mati dużo ze mnie wyciąga ponieważ jest bardzo żarłoczny :-)
Brodawki miałam pogryzione ze wszystkich stron - smaruję na zmianę maltanem i bepanthenem.

Napiszcie proszę, kiedy można iść po raz 1 na solarium po cesarce? Wiem, że to może nie jest najważniejsze ale nie ukrywam,że lepiej bym się po tym poczuła..
 
Napiszcie proszę, kiedy można iść po raz 1 na solarium po cesarce? Wiem, że to może nie jest najważniejsze ale nie ukrywam,że lepiej bym się po tym poczuła..

tez myslałam o tym, żeby po porodzie się wybrać, poprawić samopoczucie i doprowadzić sie do lepszej kondycji i fizycznej i psychicznej... i tez sie zastanawiałam jak szybko będę mogła pójść...:-)
 
Asiowo;
myślę,że po tym jak skończy się krwawienie - ale nie wiem jak to jest w przypadku cesarki - ten szew i w ogóle...
 
reklama
Przeciwwskazania do opalania w solarium

Wymienione przypadki stanowią przeciwwskazania do korzystania z solarium, jednak ich ostateczna ocena należy do lekarza specjalisty lub kosmetyczki.

* Bardzo jasna karnacja (fototyp I - celtycki).
* Uczulenie na słońce, nadwrażliwość skóry na promienie słoneczne.
* Bielactwo.
* Rozległy typowy trądzik, trądzik różowaty, opryszczka.
* Rozszerzone naczynka na twarzy lub ciele.
* Liczne znamiona barwnikowe skóry, blizny.
* Niezagojone tatuaże.
* Ciąża, karmienie piersią.
* Miesiączka.
* Gorączka, stany zapalne
* Przebyta niedawno operacja (okres rekonwalescencji)
* Choroby serca i układu krążenia, nerek, tarczycy, epilepsja i inne poważne choroby przewlekłe.
* Aktywne zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej ( szczególnie z zastosowaniem retinolu, kwasów owocowych, glikolowych, środków wybielających, zabiegi oczyszczające i depilujące.
* Stosowanie kosmetyków z retinolem, kwasami hydroksylowymi(AHA, BHA), szamponu z dziegciem, perfum i dezodorantów bezpośrednio przed opalaniem.
* Stosowanie środków fotouczulających.


Ale czemu tak napisali???? Mnie sie wydaje że mozna. Tylko chyba faktycznie lepiej jak sie połóg skończy. No i sutki bym zakryła.
A co do cc to nie wiem - chyba trzeba poczekac aż się rana zagoi albo ją zasłonić po prostu.
 
Do góry