reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy

Pod wpływem ciepła krwawienie się zwiększa więc niektóre te hasła rozumiem... ale reszty w ogole:baffled: i tak jak pisze głuszek... ja bym zakryła sutki i rane i poszła...
 
reklama
Jak ostanio byłam u fryzjera to pytałam sie babeczki kiedy można isc do solarium po porodzie, to powiedziała mi ze jak połóg skończy i nie można też isc jak sie piersią karmi- bo coś sie z pokarmem dzieje :baffled: także byłam troszkę rozczarowana :baffled:
 
no ale co sie moze dziac z pokarmem jak on nie siedzi w cyckach tylko sie wytwarza na bierzaco jak dziecko śsie? Dla mnie to jakies zabobony. Bardziej myślę ze tu chodzi o to że cyce są bardzo wrażliwe podczas karmienia. Moze żeby sie jakies zastoje nie porodbiły albo od ciepła zeby się cos nie poprztykało. Z drugiej strony to przecież nie jest godizna tylko 10 czy 15 minut nagrzewania i to nie w jakiejś niasamowitej temperaturze wiec.....
 
Moim zdaniem dużo lepiej wyjść na słonko i się poopalać. Od solarium to ja bym się na miejscu Joanny jeszcze trzymała z daleka , nie wiem jaką masz bliznę ale ona na pewno się ładnienie nie zagoi jak ją opalisz no chyba żebyś ją zakryła bo blizn na pewno nie można opalać tak świeżych. Ja muszę wam powiedzieć że pracowałam kiedyś w solarium i teraz zupełnie inaczej do niego podchodzę. Już się tak nie opalam jak kiedyś, skóra sie strasznie starzeje , wolę regularnie stosować balsamy samoopalające czy brązujące. Co do karmienia to może chodzi o sutki które są bardzo wrażliwe i może mogą się jakoś przebarwić nie wiem ale na waszym miejscu bym się wstrzymała.
 
Bylam wczoraj ze srednim na bilansie 4latka. Sama sie tez zwazylam i okazalo sie ze wlasciwie po3 tygodniach od porodu mam wage wyjsciowa z przed ciazy. Brzuszek jeszcze troche obwisly ale po za tym szkieletor, trzeba bedzie troche zgrubnac. Tylko jak to zrobic jak maly wszystko wysyssa
A co do solarium to nie mam problemu, bo mam klaustrofobie i za nic sie nie dam zamknac
 
Ja słyszałam, że podczas karmienia nie nalezy się intensywnie opalać, bo moga powstać przebarwienia na skórze.
Ja mam dziś dobre samopoczucie, bo brzuszek zmalał i wcisnęłam się z jedną z moich ulubionych letnich spódnic. Oby tak dalej. Teraz brzucho jak w 3 miesiącu.
 
Mamusie lepiej isc na sloneczko i pamietajcie o uzywaniu balsamow z filtrami po ciazy w organizmie kobiety jest jeszcze pewne stezenie hormonow i mozna nabawic sie plamek i przebarwien poza tym organizm jest wyczerpany do solarium prawdopodobnie mozna chodzic ale ja bym Wam odradzala sama uzywam wszelkiego rodzaju balsamow brazujacych i jestem zadowolona wiem ze to nie jest naturalne i widac roznice pomiedzy opalenizna z solarium czy sloneczkiem ale co tam wazne ze skora tak nie cierpi kazda z nas i tak pewnie dopasuje swoja ulubiona metode na zdrowy i piekny wyglad pozdrawiam was goraco i dbajmy o siebie;-)
 
też uważam ze teraz mamuski to wózek i na słoneczko i solarium nie bedzie potrzebne! Ja osobiście tak własnie robie i jakies tam efekty widac. Z tym ze u mnie odpada problem z pokarmem w piersiach moj (a raczej te znikome ilości) został wypalony!

Jedyne co mnie irytuje to ten wiszacy wałek tłuszczu na brzuchu. Włożyłam spowrotem kolczyk w pępek i spojrzałam w lustro - widok tragiczny :-( poczulam sie jak starzejaca sie baba ktora na sile chce sie odmładzac :-(
 
reklama
Ja tez solarki bym wolala unikac na waszym miejscu, ja sama nigdy nie bylam bo nie mam takiej potrzeby (mam ciemna karnacje) czasami tylko buzie mam blada ale mi to nie przeszkadza, zdecydowanie wole naturalne sloneczko:-) co do brzuszka to ja mam teraz taki jak miej wiecej w 4 miesiacu. myslicie ze moge robic juz brzuszki?? mam juz bezbarwna wydzieline i nic mnie juz "tam" nie boli:-) bo mam wrazenie ze mam za duzo skory na brzuchu:-)
 
Do góry