reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy

Ula spokojnie więcej cierpliwości i wałek z brzucha zniknie:tak:
Snoopy ja bym odczekała chociaż 5 tygodni...i dopiero zaczęła intensywny trening....
 
reklama
u mnie to jest tak, że jak nie mam podkładu z solarium to zaraz wyskakują mi krosty od słońca i skóra mnie kłuje :angry:

kupiłam sobie samoopalacz vichy ale nie mogę znieść tego smrodu jakie wydzielają samoopalacze. A może macie jakieś sprawdzone i nie śmierdzące- przepraszam za moją bezpośredność ale jakoś nie mogę inaczej...

położna mówiła mi,że po cesarce ćwiczenia siłowe dopiero po 6 tyg.
Ula;
ja mam już jakąś talię i kości policzkowe ale wałek na brzuchu jeszcze obecny :-D Myślę,że nie na darmo połóg trwa 6 tyg. kiedy to macica z 1000 powiększenia zmniejsza się do wielkości gruszki
 
Ja też słyszałam, że w okresie połogu zabronione są ćwiczenia .
Joanna mi odpowiada Dove summer glove a z Vichy to ratowałam się nie raz chusteczkami samoopalającymi. Można je kupić w aptece na sztuki.
 
kasieńko;
ja też słyszałam o tych chusteczkach - muszę je kupić.

kumpela dzisiaj mi powiedziała,że jak się idzie na solar w czasie karmienia - mogą wystąpić koszmarne przebarwienia - to chyba Mamoocika Pisała
 
Mamoo;
a ja mam miejsce po cięciu takie wklęsłe a nad nim oponka :-D:-D:-D
i w barach jestem jeszcze szeroka - też tak macie??? czy to samo spadnie ???
 
W barach to ja ogólnie jestem wąska, ale za to w żadne z letnich spodni nie mogę się wcisnąć :wściekła/y:
Joasiu, mi przy Wojtku wszystko samo schodziło. Ale trwało to ze 3-4 miesiące. A ja taka niecierpliwa jestem, że bym chciała od razu wszystko zrzucić :-p
 
W barach to ja ogólnie jestem wąska, ale za to w żadne z letnich spodni nie mogę się wcisnąć :wściekła/y:
Joasiu, mi przy Wojtku wszystko samo schodziło. Ale trwało to ze 3-4 miesiące. A ja taka niecierpliwa jestem, że bym chciała od razu wszystko zrzucić :-p


Mamoo;
tak jakbym o sobie czytała:zawstydzona/y:

tak się ostatnio zastanawiałam czy jeszcze kiedys wcisne się w swoje ubranka:baffled::baffled::baffled: czy też nadal będę chodzić w bezpłciowym odzieniu:crazy::crazy:
 
reklama
Oj cierpliwości , u mnie schodziło w pierwszej ciąży długo brzuch i waga choć miałam na plusie 13 kilo z dzidzią która ważyła 4 a po 4 miesiącach byłam już aż za szczupła. Karmienie piersią nieźle wyciąga tłuszczyk :-)
 
Do góry