reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy

Aniknulko ja również mam wilczy apetyt:zawstydzona/y: normalnie zachcianki takie jakbym nadal była w ciąży:szok: waga stoi w miejscu i coś czuję że aż tak szybko nie dojdę do siebie:-( do tego mam tak strasznie wysuszoną skórę że żaden balsam mi nie pomaga:baffled: o wałku nie wspominam najpierw chcę zgubić troszku z dupci i ud:rofl2:
Aniknulko podejrzewam że masz hemoroidy kup sobie maść posterisan jest bezpieczna i skuteczna- powinna ci pomóc:tak:
o solarium też myślałam ale dzięki wam pozostanę przy balsamie i słońcu:-)
 
reklama
:baffled:Muszę Wam napisać,że jeszcze w szpitalu miałam spory brzuszek ale pobyt w szpitalu nerwowy i po przyjeżdzie do domu zauważyłam niesamowitą poprawe,mały wszystko ze mnie zjada tak więc dzisiaj byłam w szoku bo przez dwa dni mam 4 cm. mniej w brzuszku, ogólnie jestem cała chudsza niż przed ciążą:baffled::confused:
Mustela daje rade ten poporodowy żel dla mnie rewelacja skóra jest piękna i gładka, jeszcze dodatkowo smaruje się kremem na rozstępy bo została mi po ciazy i jest Ok. Zamówiałm też sobie pas poporodowy ale jak tak dalej pójdzie to będzie mi za lużny:baffled:
Ja też ciągle jem:-p
Aniknulko ja miałam od parcia hemoroida ale to boli:szok: i stosowałam posterisan ale w czopkach...
Czy ktoś wie jak zmienić te suwaczki bo zapomniałam:baffled:
 
Julcia, to świetnie, ze tak szybko wracasz do formy.

Mi brzuszek zmalał i sflaczał :baffled:. Weszłam w zwykłe spodnie, ale oczywiście więĸszość ciuchów i letnich sukienek się nie nadaje.
 
witam u mnie też narazie wielki flaczek ale to dopiero 5 dni po więc nie ma co oczekiwać cudów, teraz cieszy mnie to że mogę spokojnie założyć skarpetki i nogi już takie nie spuchnięte ale najważniejsze że ból spojenia łonowego z dnia na dzień maleje, myślę że z każdym dniem samopoczucie będzie lepsze i waga coraz niższa,
wszystkim już rozdwojonym i tym czekającym szybkiego powrotu do formy, pozdrawiam miłego dnia
 
reklama
Do góry