reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Śliczne maluszki:-) gartuluje:) i witam:-)
A mam pytanie: jak sobie radzisz z dwojka małych dzieci?? Oliwka nie jest zazdrosna o braciszka??
 
reklama
witamza kilka miesiecy tez bede mamusia i chcialabym sie was zapytac ile was mniej wiecej kosztowala wyprawka dla dzidzisia i jaki jest miesieczny koszt utrzymania Waszego skarbka. Pozdrawiam
 
Oliwka11, witamy witamy:-).
Ja nie wiem, jak Ty dajesz radę mając dzieci rok po roku. Tym bardziej, że ta starsza wymaga teraz tyle uwagi, chodzi, wszędzie wlezie, wszystkiego jest ciekawa. Podziwiam:tak:.

witamza kilka miesiecy tez bede mamusia i chcialabym sie was zapytac ile was mniej wiecej kosztowala wyprawka dla dzidzisia i jaki jest miesieczny koszt utrzymania Waszego skarbka. Pozdrawiam

Hej, troszkę w nieodpowiednim wątku to pytanie:-p. Wiesz, ciężko powiedzieć. Ja wyprawkę kupowałam przez całą ciążę. Co innego gdybym poszła do sklepu, kupiła wszystko i wzięła rachunek.
Co do utrzymania to też zależy co się kupuje i na ile można sobie pozwolić. Bo wiadomo, że jedni kupują Pampersy a inni jakieś tańsze pieluszki. Jedni kupują ubranka w Smyku lub innych drogich sklepach inni w lupeksach (jak ja:-D).
Ale powiem Ci tak, jak miałam sprawę w sądzie to udało mi się przedstawić rachunki za wyprawkę 3000zł a za miesięczny koszt utrzymania 1200zł. Ale to nie znaczy, że tyle trzeba wydawać:tak:. Są rzeczy, bez których dziecko by się obyło, ale jednak się kupuje:-D:-D.
 
Ania (sorry ze tu pisze) jak to jest z ta sprawa o alimenty i z kad rachunki wziac?? Bo mnie i mala chyba taki los czeka, ten palant chyba teraz posiedzi 48h na psach i ja juz mam dosyc takiego zycia.... i chce tego malej zaoszczedzic;(
 
Snoopy, no co Ty gadasz, może jednak nie będzie tak źle. A ja kochana już w ciąży podejrzewałam taki los i każdy mi mówił, że mam zbierać za wszystko rachunki. Więc cokolwiek kupowałam to rachunek do koperty chowałam. Gdyby nam się jednak ułożyło to wyrzuciłabym, ale przezorny zawsze ubezpieczony:tak:.
Także kochana skoro podejrzewasz, że coś może pójść nie w tą stronę, to zacznij się już teraz przygotowywać. Nic nie stracisz jak jednak się wszystko ułoży i będziecie żyli długo i szczęśliwie;-).
 
Jesli chodzi o wyprawke to mnie to rowniez gdzies kolo 3000 tys wynioslo, a moze nawet i wiecej.. ale ja nie oszczedzalam:-D:-D aha i ciuszki prawie wszytskie na allegro kupialm malej, poza bodami i spiochami..
a miesieczny koszt utrzymania to u nas cos kolo350 zl na miesiac.. w tym takze mleczka dla malej(od urodzenia praktycznie) i uzywamy tylko pampersow(mala jest uczulona na inne firmy)

Snoopy Ty mi sie tu nie denerwuj:-:)-(bo zaszkodzisz dzidzi:-( niestety tak to jest z tymi naszymi chlopami..takie dzieciaki z nich sa, ze szkoda slow.. Trzymam kciuki zeby sie wszystko ulozylo:*
 
Tylko ze jak my kupowalismy rozne rzeczy dla dzidzi to nie bralismy zadnych rachonkow bo bylo ok, a teraz ten wiesniak pojdzie siedziec chyba mial zawiasy i pobil jakiegos chlopaka, dostal wyplate i nawet nie mysli zeby oddac mi kase ktora pozyczyl, jak bym wiedziala ze na koniec mi taki numer odstawi to bym go juz dawno pogonila!!
 
no hej kobietki mam cgwilę to pisze ..Oliwka na początku była trochę zazdrosna,strasznie piszczała i wrzeszczała bo chciała na siebie zwrócić uwagę ,ale jak wróciłam ze szpitala(jak Bartek miał 10 dni to miał zapalenie płuc) to się uspokoiła a teraz całuje go w główke robi"kizia mizia" i jak płacze to robi "łuu" i buja jego kołyske,musiałam ja zablokować bo tak bujała że mało nie wyleciał! mieszy urwisami jest 11 mc różnicy ,fakt jest ciężko ale da się to wszystko ogarnąć.
 
oliwka_11 Gratuluje slicznych maluszkow :tak: i jestem pelna podziwu !!
Pozdrawiam i zycze spokojnej nocki ;-)
 
reklama
Oliwka, a dzidzie sa z jednego roku?? Bo fajnie by bylo jak by do jednej klasy chodzili;))) Dzielna jestes!!! Powinnas jakas nagrode dostawac bo mlode mamy czesto maja problem z jednym dzieckiem a ty jak profesjonalistka sie zachowujesz;))))
 
Do góry