reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
witam wszystkie młode mamy:) wprawdzie mam troszke więcej tzn 22, na jesien 23... ale i tak czuje sie jak młoda mamusia :) Podobno wygladam na 20:p Ludzie dziwnie na mnie patrzą na ulicy, mój mąż też tak młodo wygląda to dopiero dziwnie patrzą...:p ale co tam... my sie z tego smiejemy:) ja Jestem w 35 tygodniu, a dzidzia pojawila sie w brzuszku po nocy poslubnej, ktory odbył sie 29.09 :) hehe... fajna pamiątka;) Koncze studia w tym roku (dziennikarstwo i komunikacja społeczna)... teraz tylko obrona mi została, ale to juz najwczesniej na wrzesien zostawie:) Podziwiam wszystkie młode mamy, takie szczesliwe i zadowolne z zycia:) Tak 3mac!
 
Witamy .... a pamiatka rzeczywiscie piekna :-)
Ja sie bardzo ciesze ze jestem taka mloda ,maz tez(22lata) ,wkoncu potem bede miala lepszy kontakt z dziecmi(planujemy 3 ale teraz cos i chodzi po glowie 4 , nie wiem co P powie jak sie dowie o moich planach :rofl2: ) poprosimy o jakies zdjecia ;-)
 
Asiowo witaj:) nie ma co pamiątka przepiekna:-) do kona zycia bedzie Wam o tym przypominac:-) a z tym gapieniem to ja tez tak mialam.. czułam sie jakbym miala conajmniej 13 lat, tak te baby gupie sie na mnie patrzyly:-)
 
Hej asiowo, widze ze nie bede sama z czerwcoweczek;-) udzielaj sie czesto i u nas to napewno dociagniesz 100 postow do porodu;-);-) buziaki;-)
 
hi hi... no tak;) masz racje...:) bede sie starać... dzis mąż nakazał mi lezec w łozku i odpoczywać, bo nozki mi strasznie spuchly, a ze laptopa mam praktycznie w wyrku to bede sie udzielac coraz wiecej:) buziaki:)
 
Ja sobie zalatwilam podstawke i caly czas klikam z kolan;-) jak bym miala zwykly komputer to bym sie zabila bo musze lezec;-)
 
reklama
mnie okropnie meczy do lezenie... :/ ehh... nawet prysznica nie moge wziąć jak jestem sama, bo z rownowagą mam problemy i boje sie, ze sie przewróce, masakra:/
 
Do góry