reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Ja na poczatku tzn 33tc tez jakos mialam problemy z braniem prysznica, ale trzymalam sie to kabiny to kranu i zawsze dalam rade;-) teraz juz mi przeszlo ale jestem juz takich rozmiarow ze trudno mi sie w kabinie wytrzec i jak wychodze to boje sie ze sie przewroce bo mam stopy mokre i wogole;-(
 
reklama
Jest was najwiecej:-) kaski rzadza, a Anie mamy chyba tylko 2 mnie i zywa;) robimy sade?? jakie imiona przewazaja?? Kto sie podejmie zalozenia nowego watku??
 
Jestem Marta mam rocznikowo 20 lat ( 30.07.08 skończę) i jestem mamą 6 tygodniowej Nicolki :)

Zdjęcie z 7 miesiąca ciąży- jedyne jakie dałam sobie zrobić przez cała ciążę :



I zdjęcie ze spacerku - obecnie jestem już szczuplejsza :p


 
wygladasz na niezadowolona, a powinnas sie /cieszyc bo masz mala przy sobie i w koncu jestes szczuplejsza:-) bo ja to juz patrzenia na siebie nie mam, ale pociesz mnie fakt ze brzuszka sie juz niedlugo pozbede:-):-)
 
Snoopy ja się żadko uśmiecham do zdjęć...jakoś tak nie lubię :tak:. Mi po porodzie brakowało brzuszka...nie miałam po co go głaskać,ani mówić...
 
Firanka, ale smutna jesteś na tych zdjęciach:-(. Jakbyś miała jakąś depresję poporodową:-(. A pokażesz nam jakieś zdjęcie córeczki:-)?
 
Nie mam żadnej depresji jestem po prostu zmęczona i tyle. A do zdjęć się nie uśmiecham bo brzydko wychodzę. A pewnie,że dam foty Nicole:

Mała w sobotę skończyła 6 tygodni a waży już ponad 5 kg:rofl2:

o,a tu w czapeczce od prababci :),a ja oczywiście wymęczona po ciężkiej nocy:



a tu po kąpieli osuszamy się :
 
Firanka, ale pulpecik z tej Twojej niuni:-). Jakbym moją malutką Hanie widziała;-). Śliczności:-).
 
reklama
Firanka, corcia to oczka ma chyba po Tobie:-) fajna, a karmisz ja modyfikowanym czy swoim, ze tak ladnie na wadze przybiera???
 
Do góry