reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Witam Was kobietki...natknęłam się na to miejsce przez przypadek szukając informacji na studia :) i od tamtej pory podczytuję sobie :-) chyba nie macie nic przeciwko :zawstydzona/y: ? Jestem tak zachwycona Waszą otwartością i ciepłem, że regularnie czytam te wypocinki bo tak miło tutaj :-D Mam 19 latek, pierwszy rok fizjoterapii i niestety na dzidzię sobie pozwolić nie mogę :-( za 2-3 latka po licencjacie to na bank, ale jak się wcześniej przytrafi fasolka to nie będę płakać no chyba, że ze szczęścia :-D zwłaszcza, że mój Paszczak już chciałby mieć dzidzię. udzielać pewnie często się nie będę bo temat mnie nie dotyczy (jeszcze) ale zostanę legalnym podglądaczem (mogę?:zawstydzona/y:) :-D:laugh2:
 
reklama
och normalnie juz Cie lubie sweet chii:-):-):rofl2::rofl2::rofl2:
sama ostatnio myslalam zeby sobie wstawic chii :baffled: teraz juz nie bede hehe...
czytaj i pisz tez, a jak paszczak chce juz to i Ty sie nie zastanawiaj, ulozy sie , ze sudiami tez sobie poradzisz a nie ma chyba nic lepszego jak macierzynstwo :laugh2:
 
Ehhh...oboje studiujemy dziennie i nie chcemy obarczać rodziców naszym dzieciaczkiem bo i tak już im ciężko :-(. Paszczaka tata zapomniał o jego istnieniu :angry:. Moim łatwo też nie jest, ale po moim licencjacie Paszczak będzie po studiach, znajdzie pracę i jakoś to bedzie :) 2 lata to chyba nie aż tak odległy czas :-D No i mając dzidzię będę musiała studiować dziennie więc będę potrzebowała raczej czyjejś pomocy a z tym cieżko:-(. Miesiąc zaocznej fizjoterapii kosztuje 700zł :angry:.
Oj żeby te 2 lata szybciutko mi zleciały :-):rofl2:
 
Popieram Ewelke;P Lubimy tu otwarte osobki;))) My z brzydalem bedziemy mieli dzidzi z wpadki i specjalnej tragedi nie ma bo teraz to najbardziej wyczekiwana dzidzia w mojej rodzinie;))) Bo pierwsza babka ma sie urodzic;))))
 
Z wpadki to ja też tragedii robić nie będę ale liczę się z tym że parę osób padnie na zawał albo ogłuchnie jak zacznę wrzeszczeć całemu światu że zostanę mamą :-D Zagłaskam brzucho, wolnego miejsca na kompie nie starczydla wszystkich zdjęć brzusia i pewnie jeszcze ukradę aparat do USG i będę się godzinami lampić na przepiękny film ogladany na żywo :laugh2:
Ale mój kierunek jest dość hmmm specyficzny, praktyki w wakacje i w trakacie roku przez całe 3 lata. Jak nie wyrobię odp. liczby godzin nie przystapię do licencjatu a bez tego nie mogę zacząć magisterki i rok w plecy :-( Dla pielęgniarstwa i położnictwa nie są aż tak surowi :baffled::crazy::angry:
 
To trzymam kciuki za Twoja nauke;)) a co do zaglaskania brzuszka ja sie przyzwyczailam ze jak mowie do malej to sie glaszcze a mi od dluzszego czasu juz nie wolno, pocieszm sie tylko tym ze niedlugo rybka bedzie ze mna i bede modla ja juz przytulic, coraz blizej terminu i moje malenstwo juz bezpieczne tylko waga jeszcze slabiutka....;(
 
No to moze ja tesh do Was dolacze :)
Mam na imie Kasia i mam 21 lat :) Jestem szczesliwa mamusia ponad 2 letniego Filipka :) Urodzil sie 3 dni przed moja 19-nastka :p a teraz spodziewam sie coreczki ma sie urodzic za 58 dni :) a z Moim partnerem ejstesmy jush ponad 3 lata
:)
 
Witamy Cie Kasiu... No prosze w końcu jakas moja imienniczka... Zapraszam równiez w imieniu koleżanek do innych wątków... Udzielaj sie jak najwięcej... No i trzymaj sie cieplutko :)))
 
Kolejna mloda mamcia z dwujka ma koncie:-):-):-):-) witamy i zapraszamy na glowny:-):-)
Netgirl mama dla ciebie:-):-):-)
 
reklama
Do góry