reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

Hej Aneczkaa :blink: Najgorsze są zawsze początki. Potem z czasem wszytko się układa, na mnie też wszystko spadło w jednej chwili, ale jest już lepiej.
Studiuję socjologię, nie wiem jeszcze czy będę robić sobie rok przerwy (po zaliczeniu tego roku) czy pozaliczam normalnie, zależy od ojca dziecka i od sytuacji materialnej. Wolałabym studiować, bo skoro już zaczęłam to chciałabym skończyć, zwłaszcza że lubię to co robię i że mnie to interesuje.
 
reklama
Hej :) Ja mam 21 lat i termin na marzec obecnie jestem w 35 tygodniu ciąży :). Studiuje dziennie i hm nie wiem co jeszcze o sobie napisać - chyba to ze spodziewam się córci :) pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamusie :)
 
Hej ja mam 20 lat, jestem w 8 tyg ciazy, moj chlopak ma 26 lat, mieszkamy razem od pewnego czasu. Ze soba jestesmy jakies 8 miesiecy, pewnie to za szybko na bycie rodzicami, ale z tym to juz sie nic nie zrobi. Moj chlopak na poczatku tez zareagowal gwaltownie mowil mi co chwile ze nie jest gotowy, ze to za szybko byla tez mowa o usunieciu , jednak jak mu powiedzialam ze i tak zamierzam urodzic i jesli chce to moze mnie zostawic, to jakos mu przeszlo. Czasami nie mozemy sie dogadac, tzn jakos czesciej niz czesciej ale licze na to ze mu przejdzie bo juz nawet sam przychodzi i caluje mnie w brzuch:)
 
Hej Dziewczyny , Milo Was poznac :-)
Mam na imie Ewelina mam 20 lat i mam 1,5 roczna coreczke Blaneczke :tak:
Mieszkamy w Anglii , obecnie ucze sie na collegu, i pracuje raz w tygodniu :tak:
W Uk zostaje na stale ;-).
hmmm i co by jeszcze tu napisac , a mam Meza :-D:-D
Pozdrawiam serdecznie :blink:
 
jestem mama dwójki dzieci mam 23lata jak miałam 17 lat urodziłam 1dziecko na początku sie bałam ale potem zrozumiałam ze nie ma sie czego bac pozdrawiam wszystkich na forum
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja mam 22 w sierpniu zaczne 23. Obecnie jestem w ciązy w 25 tyg koncówka.
Pierwszy raz zostałam mamusia majac 21 lat, niecały rok temu i tak jak w wileu przypadkach była to ciąża nieplanowana (ale nie robilismy z tego tragedii) mieszkalismy razem wtedy z moim obecnym juz mezem pol roku ( przed poczeciem) a znamy sie juz jakis kawalek. Moja pierwsza córeczka przyszła na śiwat 25 lutego 2008 roku ( bylam wtedy u konca 26 tyg) i przezyla tylko 4 miesiace.
A my po 7 miesiacach od jej narodzin zaczelismy sie swiadomie juz starac o maluszka i udalo nam sie za pierwszym razem. Tym razem bedzie chlopczyk. Termin mam na 26 maja. Obecnie jestem pod scisla kontrola ze wzgledu na wczesniejsze niepowodzenie i na razie jest oki.
 
Witam was dziewczyny!!!
Ja mam 15 lat i wpadłam--jestem w 8 tygodniu. Termin mam na 18 września
POZDRAWIAM
 
reklama
Hello!!!
Ja mam 21 lat i jestem w 30 tygodniu ciąży...
profilepic52509_4.gif
To aktualne zdjęcie mojego brzuszka
 
Ostatnia edycja:
Do góry