reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Mam wrażenie, że trochę za dinozaura tu robię:-D Mam 33 lata. Jestem niestety realistką (podobno z tendencją do narzekania), ale ma to też swoje pozytywne strony, bo jak się na coś człowiek nie nastawia, to później może się mile zaskoczyć. I takim zaskoczeniem jest obecna ciąża, moja pierwsza. Z mężem znamy się od 13 lat, od 12 jesteśmy razem, a od 8 po ślubie. Lubię nordic walking i uwielbiam czytać kryminały. Od 12 lat jestem kibicką polskich siatkarzy, z wiadomych względów kibicują tylko drużynie męskiej ;-) Mam też słabość pożerającą strasznie czas - gry komputerowe - HOMM 3 oraz Settlers:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja mam na imię Ewelina, mam 29 lat, z mezem jestem od 10 lat, choc malzenstwem dopiero od 4. Kochamy się jak dwa głupki:))) i kupę miłości przelewamy na naszego synka Boryska:)) mieszkamy pod Warszawą, w posiadaniu mamy czarnego wrednego kocura. Ja nie pracuję, zajmuję się synkiem i mieszkaniem:) tzn miałam teraz od września zacząć pracę :) ale jak widać spotkało mnie coś o wile lepszego niż praca - CIĄŻA !!:))
 
To i ja się przedstawię. Jestem Paulina, mam 23 lata. To moja pierwsza ciąża, nie jestem jeszcze mężatką, ale ślub był już wcześniej w planach, także teraz chyba tylko przyśpieszymy.
Mam nadzieję, że będziemy miały okazję lepiej się poznać i dzielić wrażeniami. Moje jak na razie mieszane, strasznie zaskoczyło mnie to w jak szybkim tempie pojawiły się objawy ciążowe i jakie potrafią być dokuczliwe. Mimo wszystko strasznie się cieszę.

:)
 
To i ja coś napisze o sobie :)
Jestem Natalia, mam 25lat. To jest w sumie moja trzecia ciąża. Pierwsza Aniołek (10tc) w czerwcu 2009. W sierpniu 2009 zaszłam w ciążę z Dianą . Ciąża przebiegła ok. Od lipca 2009 jestem żoną mojego męża :-D. Mieszkamy w Łodzi od 1,5roku. Razem z mężem pracujemy w domu. Mąż zdalnie- jest programistą, a ja od roku prowadzę swoja działalność gospodarcza. Pewnie przed porodem ją zamknę, bo mi ZUS wzrośnie do prawie 1tyś :-p
 
Witam wszystkie Kwietniówki :-)
Trochę się bałam tak szybko dołączyć się do grona, ze względu na 1-ą ciążę - Aniołek (11 tc). Myślę jednak pozytywnie... Jestem Majówką 2011, synek urodził się miesiąc przed czasem. Też się zastanawiam jak to będzie z dwójką urwisów i jak ze wszystkim dam radę. Póki co wracam tak jak planowałam od października do pracy. Ale wszystko się jeszcze może zmienić ;-)
Zapomniałam o szczegółach. Mam 27 lat, jestem mężatką - 5 roczek w trakcie.
 
Ostatnia edycja:
Też się boję dopisywać tak wcześnie... z natury jestem pesymistką (narzekaczem) :) z darem dostrzegania pozytywów i umiejętnościami pocieszania innych. Kocham czytać biografie i kryminały. Uwielbiam przebywać w kuchni i tworzyć pyszności. W moim domu ciągle słychać muzykę :)
Mam na imię Patrycja i mam 31 lat i mieszkam na Śląsku. Mam cudowną Córeczkę, która jest moim bezwzględnym powodem do życia od prawie 2 lat. Jestem mężatką od ponad 3 lat a z moim kochanym Mężusiem jestem od prawie 8 lat. I jest nieźle :)
Obecnie jestem na urlopie wychowawczym - czego ludzie w firmie nie potrafią mi wybaczyć. Przez kilka lat byłam typowym korporacyjnym szczurkiem. Po urodzeniu Córeczki wróciłam do pracy bardzo szybko. Ale zbuntowałam się na początku marca 2012 powiedziałam sobie, albo moje życie i zdrowie albo kasa. Raczej już tam nie wrócę.

Marzyliśmy o drugim dziecku i udało się, mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.
 
Cześć Kwietniówki:)

Czas, żebym i ja się dopisała. Mam na imię Kamila, mam 25 lat, za miesiąc wychodzę za mąż i o ciąży dowiedziałam się wczoraj :) Jest to moje pierwsze dziecko i na razie nie mam o niczym pojęcia i wszystkiego się boję, ale jesteśmy z mężem bardzo podekscytowani tą wiadomością, chociaż planowaliśmy zacząć starać się o dziecko za rok mniej więcej. Fajnie, że istenieje takie forum, bo to zawsze raźniej z kimś przechodzić to samo :)

Pozdrawiam was mamuśki i wasze brzuszki gorąco :)
 
Cześć dziewczyny!
Nazywam się Agnieszka. O ciąży podobnie jak poprzedniczka dowiedziałam się wczoraj. To moja druga ciąża, ale niestety poprzednia zakończyła się w maju tego roku tragicznie (18tc). O dziwo minęły 2 miesiące i jestem znów w ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana, choć boję się. Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze! Wynika z tego, że w tym roku będę w ciąży 10 miesięcy a w przyszłym jeszcze 4. Prawdziwy ze mnie weteran. A z danych osobowych? Mam 28 lat, męża Tomka, pracuje w urzędzie, kocham podróże i książki. Pozdrawiam kwietniówki.
 
Hej dziewczyny:) ja mam na imie Kasia, mam 31 lat i to moja pierwsza ciaza. Za dwa miesiace wychodze za maz i nasza mala kropeczka nie byla planowana. Moj partner ma 32 lata, obydwoje mieszkamy w Irlandii. Musze powiedziec, ze dostaje od swojego przyszlego meza niesamowita opieke i troske.
Wiecie, ze te dwie kreseczki na tescie tak zawladnely moim swietem, ze zupelnie zapomnialam ze nie mam nawet sukienki na wlasnyc slub?:)
 
reklama
to ryzykantka z Ciebie:) ja za miesiąc biorę ślub, a o ciąży dowiedziałam się wczoraj:) sukienkę mam już zamówioną i na początku sierpnia została zdjęta ze mnie ostatnia miara, więc mam nadzieję, że do 22 grudnia nie rozrosnę się za bardzo :)

Gratuluję z okazji ślubu i dzieciątka oczywiście! :)
 
Do góry