reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

No to kolej na mnie :)
Mam na imię Justyna. Jestem żoną kochającego męża Szymona i mamą małego grudniowego'10 urwisa, któremu na imię Antek. Mam 24 lata. Mój mąż notabene jest 1,5 roku ode mnie młodszy ;). Mieszkamy sobie pod Wrocławiem.
Pracować pracuję w domu. Pomagam mężowi w prowadzeniu jego firmy - papierkowa robota (faktury, oferty i takie tam).

Pozdrawiam!
 
reklama
Hej Aga z tej strony :-) jak widać na suwaku jestem mamą majowego 5 lat-ka. Troszkę zaskoczona ciążą a troszkę nie ( nie specjalnie uważaliśmy, bo jak nie teraz to kiedy? Choć do niedawna byłam zdeklarowana posiadać jedno dziecię, teraz muszę wszystko poukładać sobie w główce na nowo) mam 33 lata a mój M 32 :-) Nie wiem jak to będzie. On pracuje jako piekarz i nie ma go nocami...a dzionki odsypia...póki co się stara :-) z sykiem jak był maluszkiem mieszkaliśmy z moimi rodzicami i różnie to bywało, ale mogłam odpocząć, teraz nie wiem jak to ogarnę...podobnie jak i Wy...
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki,

Mam na imię Agnieszka mam 28 lat od 6 lat jestem szczesliwa mężatka , jestem mama 8 miesiecznego Alanka:) Jesli chodzi o ciaze byla nie planowana no ale tak wyszlo widocznie Bóg nam dał druga szanse:)Jestem na wychowaczym ale zaraz bede szla na L4:)
 
Witajcie kochane :-)

Właśnie dziś, wciąż z ogromnym zaskoczeniem, dowiedziałam się, że w kwietniu przyszłego roku po raz pierwszy zostanę mamą :-D Mam 24 lata, mój świeżo upieczony mąż 27. Jestem strasznie podekscytowana, bo ciąża, choć bardzo chciana, nie była jeszcze planowana - a tu taka niespodzianka! :tak: Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie!
 
Witajcie Przyszłe Mamunie!!
Jestem Karolina , mam 24 lata dopiero co skończyłam studia zaczęłam pracę a tu taka niespodzianka. Nasza pierwsza ciąża. Po ślubie jestem co prawda już 3 lata, mój M ma 27 lat i na razie jest w szoku nie może do niego dotrzeć, że będzie ojcem ale to facet.... (dam mu trochę czasu dopóki nie zobaczy brzucha to chyba nie uwierzy). Mieszkamy w Lublinie. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie a szczególnie te z Lublina.!!!!


 
Ostatnia edycja:
co ciekawe mój facet szybciej przyjął do wiadomość do siebie niż ja. Ja jakoś nadal nie mogę w to uwierzyć, a on znosi to spokojniej :)
Możliwe, że w przyszłym roku będziemy mieszkać w Lublinie :) będzie z kim na spacerki z dziećmi chodzić :D
 
A u nas jest tak, że ani ja za bardzo nie mogę w to uwierzyć, ani mój mąż. Natomiast oboje od rana nie potrafimy myśleć i skupiać się już na czymkolwiek innym... :-)
 
Ja myślę, że dopiero jak poczujemy to nowe życie w brzuszku to uwierzymy;)


 
Ostatnia edycja:
reklama
hej! Wstępnie witałam się pod starym nickiem na wątku głównym.
Po zmianie czas i na ten. Jestem Gosia, 27 lat, druga ciąża, na stanie już synek z 18 maja 2011 (niby miał być też z kwietnia;-)), obecnie na wychowawczym, niedługo architekt krajobrazu, wegetarianka od -nastu lat. Poprzednią ciąże spędziłam na szlifowaiu hiszpańskiego, mam nadzieję, ze teraz też się choć trochę uda ;)
 
Do góry