reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

witam,mam na imie alicja w marcu skoncze 34 lata,jestem mama 13miesuiecznej natalki no i teraz trojeczka w drodze,ze swoim partnerem jestesmy juz 0d 5 ,5 lat,oboje jestesmy ze szczecina,poki co do slubu nam sie nie spieszy ;)
 
reklama
Chyba czas najwyższy się :-D

Mam na imię Ewa, mam 26 lat.
Jestem mamą dwójki chłopców.
Niestety, pierwszy Synek zmarł przy porodzie.
Jestem z Dolnego Śląska.
No i w tym roku w lipcu minie nam 4 lata po ślubie, także być może Maluch urodzi się w naszą rocznicę :-D
To chyba tyle.
 
Ja jeszcze nic o sobie nie pisałam :) wiec..
Mam na imię Marta, mieszkam z mężem w Gdyni, mam 30 lat.
To moja upragniona druga ciaza. Pierwsza niestety okazała sie bezzarodkowa. Jesteśmy dobrej myśli :)
Małżeństwem jesteśmy od ponad 2 lat a para od ponad 13 :) taka o miłość ;)
A i mamy wspaniałego czworonożnego członka rodziny - pekinczyka ;)
 
Witam nowe dziewczyny :) i nie nową - Atkaaa ;) ahhh jak tej Gdyni zazdroszczę, 5, 6 lat mieszkałam w Gdańsku. Tęskno mi za trójmiastem, morskimi rejonami :)
 
Hej!
mam nadzieję, że mogę dołączyć. :)
Mam 24 lata i jestem w 2 ciąży. Pierwszą niestety straciłam w 20 tc, ale teraz los znów się uśmiechnął.
W sierpniu zeszłego roku wyszłam za mąż.
 
Witajcie dziewczyny :)
Izis - oj tak.. Trojmiasto to zawsze było moje, nasze marzenie. Mieszkamy tu 5 lat i nie wyobrażam sobie mieszkać nigdzie indziej. No chyba ze w Miami ;)
 
Witajcie dziewczyny :-)

Mam na imię Kasia, lat 26. Jestem z Rzeszowa. Jest to moja pierwsza ciąża ;-) Z mężem znamy się ponad 8 lat, ale małżeństwem jestesmy od 1 kwietnia zeszłego roku :-D Moj mąż zwariował na punkcie dzieciątka. Nie ważne czy to chłopak, czy dziewczynka, ważne żeby było zdrowe.
 
Cześć Wichura- moja nie dość że imienniczko, to jeszcze z takiego samego wieku ;-)Gratuluje maluszka :-) na kiedy masz termin?
 
reklama
Do góry