reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

Sierpniowa, wstepny termin mam na 6 sierpnia, ale czekam na USG polowkowe, bo lekarz mowi, ze bardziej prawdopodobne, ze urodze 13 :) a 17 bede bawic na weselu brata :D hahaha ;)
 
reklama
Witam
Jestem Magda, mam 27 lat i mieszkam na Śląsku. To moja pierwsza ciąża :)
Terminy porodu mam dwa: 22.08 i 30.08 :-)
Pozdrawiam wszystkich!
 
Cześć dziewczyny :)

Dopiero niedawno natknęłam się na to forum. I dopisuję się do listy.

Mam na imię Asia, będę robić chyba za seniorkę bo mam 39 lat (ale wyglądam i czuję się zdecydowanie młodziej :biggrin2:) Staraliśmy się z moim prawie już mężem prawie 5 lat, po drodze zaliczyłam puste jajo płodowe, usunięcie mięśniaka, poronienie w 11 tyg. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko dobrze, termin mam na 22 sierpnia i jest nam totalnie obojętne czy będzie chłopiec czy dziewczynka, ważne, żeby było zdrowe. Pierwsze USG potwierdzające ciążę miałam 23 grudnia więc lepszego prezentu pod choinkę nie mogliśmy dostać :) W 13 tyg. miałam USG genetyczne, wyszło OK ale maluszek nie chciał pokazać kim jest :) Nie mamy jeszcze imion pewników, narazie faworytami są Adaś i Emilka :)

Poza tym jestem z Krakowa, skończyłam kulturoznawstwo ze specjalizacją cywilizacje śródziemnomorskie, potem wylądowałam w księgowości, obecnie nie pracuję.
 
JAkoś ominelam ten wątek i sie Wam nie przedstawilam:confused: od razu na sierpniowkach pisalam.
Nazywam sie Kasia,mam 28 lat i jestem z gdyni, obecnie mieszkam na bliskim wschodzie ale zamierzam urodzic w polsce.
Jestem żona od 3 lat mam wspanialego faceta i niestety jestem po 3 poronieniach .Ostatnio poronilam rok temu i wtedy obiecalam sobie,że żadnych dzieci nie bede miec i nie chcialam w ogole o dzieciach sluchac, starsznie negatywnie sie nastawialam a tu niespodzianka.Tomoja 4 ciaza jak narazie przekroczylam swoj prog poronien i mam nadzieje,ze wkoncu zostane mama.
Terazide obczaic inne jakies wątki moze znowu coś :happy2:przegapilam
 
Cześć. W sumie to wypadałoby się przecież przedstawić :zawstydzona/y: : Nazywam się Magda. W grudniu skończę 32 lata. To moja pierwsza ciąża.
Razem z mężem mieszkamy w Krakowie, poznaliśmy się na studiach ponad 11 lat temu i od tej pory jesteśmy razem. Oboje zajmujemy się wentylacją.
7 sierpnia dołączy do nas nasza Córcia - już teraz oczko w głowie Tatusia :-D
 
no patrzcie tyle czasu sie udzielam a tu jeszcze nie dotarłam:-D
Ewelina, lat 25, to moja 2 ciąża. Jestem już mamą 6-letniego urwisa
 
reklama
Witam Was
Dopiero odkryłam więc pisze
Mam na imie Maja mam 26 lat i mieszkam w Warszawie
termin mam na 13.08
To moja druga ciaza, synek skończył w marcu 6 lat

Pozdrawiam
 
Do góry