reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

cześc , przwitam sie mam na imie Agnieszka i mam 6 letni córkę Weronike i tyle samo mezatką jak dobrze pójdzie do moze jestem w ciazy wiec typuje sobie ze poród ok 25 czerwca 2015
 
reklama
Hej ma na imię Gosia i mam 23 lata :) jestem ze Śląska. To moja pierwsza ciąża staraliśmy się z mężem od maja czyli tak naprawdę duzo czasu nam to nie zajęło :) termin według OM mam na 9.06 :)
 
witajcie mam na imie Paulina mieszkam w Poznaniu, mam 20 lat z narzeczonym staralismy sie dopiero drugi miesiac w tym w ciagu pierwszego zalapalam ostrego wirusa oskrzeli czego wynikiem byla spozniona @ (a juz wariowalam ze szczescia ;) ) i owulacja wiec szybko sie wstrzelilismy, dowiedzialam sie 21 w 2 rocznice naszego zwiazku w przed dzien terminu @ narzeczony narazie nie wie, czekam na odp moment ;)
 
Hej

Jestem Kasia (27 lat) i jestem mamą Oliwki z 2008 roku . Dzisiaj zrobiłam test i wyszły mi dwie kreseczki. Spodziewamy się drugiego dziecka. Termin porodu jaki mi wyszedł to 30 czerwiec 2015 rok.
 
reklama
marzycielka, tak to moja pierwsza ciaza, mam 20 lat i zawsze bylam razsadna tak mnie wychowano, za nic w swiecie nie chcialam wpadki, z narzeczonym dopiero od wrzesnia zaczelismy wiec to drug cykl i @ nie ma 2 dzien a testy 3 roznych firm wyszly pozytywne, ja jestem z poznania
 
Do góry