reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

marzycielka, tak to moja pierwsza ciaza, mam 20 lat i zawsze bylam razsadna tak mnie wychowano, za nic w swiecie nie chcialam wpadki, z narzeczonym dopiero od wrzesnia zaczelismy wiec to drug cykl i @ nie ma 2 dzien a testy 3 roznych firm wyszly pozytywne, ja jestem z poznania


Ja też miałam mieć okres we wtorek.
W pierwszej ciąży miałam 21 lat i staraliśmy się o dziecko 7 m-cy .
Wiem jak to jest jak jest się bardzo młodym i już chce się dziecka ;-)
 
reklama
hehe to cykle identyko :) poprostu stwierdzilismy ze jak nie teraz to kiedy? ja mam co prawda 20 ale narzeczony 26, jest w rownym wieku z moim bratem i szwagrem a oni juz dzieci maja szwagrowi siora urodzila corke trzy lata temu a brat ma juz dwie dziewuszkh i im pozazdroscilismy ;) same male kobietki tak wiec my liczymy na chlopaka chociaz z cory bedziemy sie cieszyc, narzeczony jeszcze nie wie powiem mu juz po wizycie u lekarza i pokaze zdjecie niedowiarkowi :) twierdzi ze strzela slepakami :)
 
hehe to cykle identyko :) poprostu stwierdzilismy ze jak nie teraz to kiedy? ja mam co prawda 20 ale narzeczony 26, jest w rownym wieku z moim bratem i szwagrem a oni juz dzieci maja szwagrowi siora urodzila corke trzy lata temu a brat ma juz dwie dziewuszkh i im pozazdroscilismy ;) same male kobietki tak wiec my liczymy na chlopaka chociaz z cory bedziemy sie cieszyc, narzeczony jeszcze nie wie powiem mu juz po wizycie u lekarza i pokaze zdjecie niedowiarkowi :) twierdzi ze strzela slepakami :)


hahaha a jednak to nie ślepaki ;-)
 
no chyba jednak nie, strasznie korci mnie zeby mu powiedziec ale chce miec juz w rece dowod zeby nie bylo nie domowien dlatego czekam na wizyte u gin.
 
Witam wszystkie dziewczyny, chciałabym się przywitać i zapytać czy znajdzie się tu również miejsce dla mnie? Mam na imię Ola, 34 lata, jestem mamą czteroletniego Michałka i spodziewam się drugiego dzidziusia. Starania rozpoczęliśmy z mężem w grudniu zeszłego roku, w lutym przytrafiła mi się ciąża biochemiczna. We wrześniu zrezygnowałam ze starań bo za dużo kosztowało mnie to nerwów, natomiast w drugim tygodniu października trafiłam do szpitala, a tam spotkała mnie cudowna niespodzianka bo okazało się, że jestem w ciąży :-). Termin mam na 18 czerwca, a mieszkam na Opolszczyźnie.

[FONT=&quot]

[/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
 
Hej ma na imię Gosia i mam 23 lata :) jestem ze Śląska. To moja pierwsza ciąża staraliśmy się z mężem od maja czyli tak naprawdę duzo czasu nam to nie zajęło :) termin według OM mam na 9.06 :)
Też mam termin na 09.06 może będziemy rodzić razem ;p Skąd dokładnie jesteś?

erzsebeth dlaczegonarzeczony twierdzi, że strzela ślepakami skoro tylko 1 cykl mieliście stracony?
 
kamcia 2810 tak sobie wmowil po pierwszej nieudanej probie ze cos jest nie tak bo naprawde codziennie byly zblizenia ale teraz wiem ze to przez moje wirusowe zapalenie oskrzeli przesunela mi sie owulka, strasnie ta chorobe przeszlam 2 tyg lezalam w domu i okres pozniej tez mi sie spoznil a teraz bylam w zupelnosci zdrowa, staranka bardziej spontaniczne i co? mialam miec @ w poprzedni wtorek, jej nie ma a testy pozytywne :)
 
reklama
Do góry