reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
:) mój mąż mówi, że jemu to obojętne a nawet chciałby drugiego synka ale ja marzę o córce. Tak jak piszesz najważniejsze zdrowe dziecko a płeć jaka będzie taką się pokocha;))
 
Mi się marzy córka, choć w mojej rodzinie to mało prawdopodobne, trochę tych dzieciaków się pojawiło, a ostatnia dziewczynka urodziła się 16 lat temu. Ja mam przeczucie na dziewczynkę, ale rachunek prawdopodobieństwa mówi mi że to jednak kolejny chłopczyk. Najważniejsze żeby było zdrowe, wtedy będziemy się cieszyć chłopcem czy dziewczynką. A swoją drogą ciekawe której z nas sprawdzi się przeczucie :-D
 
Witam, nazywam się Małgosia, mam skończone 33 lata, mieszkam we Wrocławiu. Mam już synka 7 lat a dziś z powodu spóźniającego się ponad tydzień okresu zrobiłam test i dwie krechy. Jestem bardzo zaskoczona bo w sumie nie spodziewałam się i w ogóle boję się :)
 
Witam, nazywam się Małgosia, mam skończone 33 lata, mieszkam we Wrocławiu. Mam już synka 7 lat a dziś z powodu spóźniającego się ponad tydzień okresu zrobiłam test i dwie krechy. Jestem bardzo zaskoczona bo w sumie nie spodziewałam się i w ogóle boję się :)


Witaj :-)
Kiedy miałaś okres?
 
malazosia to twoj termin wypada dwa dni przed moim i marzycielki, we trzy bedziemy mogly sie dzielic sie tym jak rosna nasze malenstwa :) fajnie ze jest ktos z konca czerwca bo jak widze wiekszos czerwcowek to jak narazie pierwsza polowa ;)
 
ja sie strasznie ciesze na ta koncowke bo narzeczony ma urodziny 2 lipca i mamy cicha nadzieje na rozwiazanie tego dnia

Wiesz, wszystko jest możliwe :) Ja urodziłam syna 8 dni przed terminem i to bez żadnej przyczyny ale sporo moich koleżanek tydzień a nawet dwa po terminie :) Bądź dobrej myśli. Najważniejsze zdrowie Twoje i maleństwa :)
 
reklama
tak wiem im blizej wizyty u lekarza tym bardziej doczekac sie nie moge, malazosia u mnie strachu nie ma przynajmniej narazie, z moim bardzo sie cieszymy bo to nasza pierwsza dzidzia, planowana
 
Do góry