reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Późne macierzyństwo

Rozwiązania
0
#5 561

Hejka, mam termin na czerwiec - 21.06. Mam już syna 12 lat a teraz mając 39 lat jestem w ciaży. Trochę się martwię jak to bedzie, czy nie jestem za stara i w ogóle. Późne mamusie jak było? przesadzam czy rzeczywiście to trochę za późno na drugie dziecko?

reklama

AngelinaM

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Żadne późno ja mam 37 lat 12 letnia córkę i 9 latkę i 3msc synka. Nawet jest lepiej bo dziewczynki mi pomagają przy małym, a on je uwielbia. Ciąża i poród nawet lepiej zanioslam jak te wcześniejsze

Destino

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
1
W ubiegłym roku w wieku 38 lat urodziłam syna w styczniu i córkę w grudniu. Dzieci są cudowne.bjedynie ciało już nie to samo i trudniej znoszę zmęczenie. Ale ogólnie, to w ogóle nie czuje tych lat. Będziesz przeszczęśliwa, zobaczysz

Rozwiązania
0
#5 561

Hejka, mam termin na czerwiec - 21.06. Mam już syna 12 lat a teraz mając 39 lat jestem w ciaży. Trochę się martwię jak to bedzie, czy nie jestem za stara i w ogóle. Późne mamusie jak było? przesadzam czy rzeczywiście to trochę za późno na drugie dziecko?
Witaj kochana nie jest za późno, ja też urodziłam 3 dziecko mając 39 lat ( u mnie duża różnica wieku 25 ,12 ,5) dzieciaki dogadają się super. Na początku trochę wiadomo były zgrzyty między dzieciakami , ale uwierz mi że każdy z nich tęskni za drugim jak się nie widzą. Późne macierzyństwo odmładza 🥰

reklama

DarkAsterR

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Ja pierwsze dziecko miałam w wieku 36 lat. Trzy miesiące temu urodziłam drugie mając 38 wiosen. Kto twierdzi, ze późne znaczy złe, nieodpowiednie?

reklama
Do góry