reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Praca zlecenie a ciąża...

Od
31 Maj 2016
Miasto
Opole
Odpowiedzi
0
Witam,
Od lutego pracuje na umowę zlecenie i obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży. Umowa zlecenie kończy mi się z końcem roku kalendarzowego a rozwiązanie przewidziane jest na początek lutego. Mój maz zatrudniony jest na umowę o pracę na czas nieokreślony. Chcieliśmy aby to maz poszedł na urlop rodzicielski. Niestety mimo zapewnień ze strony pracodawcy widze,ze nie bardzo mogę liczyc na przedłużenie umowy. Jestem zalamana ,ze z dniem 1.01.2017 r nasza czwórka zostanie na utrzymaniu tylko męża :( przysługuje mi jakiś zasiłek lub cos innego ???

reklama
Od
7 Październik 2015
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
3
Poczytaj o nowym becikowym obowiązującym od roku 2016. Osoby pracujące na umowy zlecenia, studenci, osoby bezrobotne po urodzeniu dziecka przez 12 miesięcy będą dostawać 1000 zł (zamiast zasiłku macierzyńskiego, który przysługuje osobom zatrudnionym na umowę o pracę). Niestety nie wiem, jakie dokładnie wymagania i dokumenty trzeba przedstawić, żeby to becikowe dostać.

Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O