reklama
 1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

  Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

  Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

  Zamknij powiadomienie

Praca zlecenie a ciąża...

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Nimessa, 17 Październik 2016.

 1. Nimessa

  Nimessa

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam,
  Od lutego pracuje na umowę zlecenie i obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży. Umowa zlecenie kończy mi się z końcem roku kalendarzowego a rozwiązanie przewidziane jest na początek lutego. Mój maz zatrudniony jest na umowę o pracę na czas nieokreślony. Chcieliśmy aby to maz poszedł na urlop rodzicielski. Niestety mimo zapewnień ze strony pracodawcy widze,ze nie bardzo mogę liczyc na przedłużenie umowy. Jestem zalamana ,ze z dniem 1.01.2017 r nasza czwórka zostanie na utrzymaniu tylko męża :( przysługuje mi jakiś zasiłek lub cos innego ???
   
 2. reklama
 3. kaylla

  kaylla Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  4
  Poczytaj o nowym becikowym obowiązującym od roku 2016. Osoby pracujące na umowy zlecenia, studenci, osoby bezrobotne po urodzeniu dziecka przez 12 miesięcy będą dostawać 1000 zł (zamiast zasiłku macierzyńskiego, który przysługuje osobom zatrudnionym na umowę o pracę). Niestety nie wiem, jakie dokładnie wymagania i dokumenty trzeba przedstawić, żeby to becikowe dostać.
   

Poleć forum