reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

Praca zlecenie a ciąża...

Dołączył(a)
31 Maj 2016
Postów
11
Miasto
Opole
Rozwiązania
0
Witam,
Od lutego pracuje na umowę zlecenie i obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży. Umowa zlecenie kończy mi się z końcem roku kalendarzowego a rozwiązanie przewidziane jest na początek lutego. Mój maz zatrudniony jest na umowę o pracę na czas nieokreślony. Chcieliśmy aby to maz poszedł na urlop rodzicielski. Niestety mimo zapewnień ze strony pracodawcy widze,ze nie bardzo mogę liczyc na przedłużenie umowy. Jestem zalamana ,ze z dniem 1.01.2017 r nasza czwórka zostanie na utrzymaniu tylko męża :( przysługuje mi jakiś zasiłek lub cos innego ???
 
reklama

kaylla

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Październik 2015
Postów
2 907
Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Poczytaj o nowym becikowym obowiązującym od roku 2016. Osoby pracujące na umowy zlecenia, studenci, osoby bezrobotne po urodzeniu dziecka przez 12 miesięcy będą dostawać 1000 zł (zamiast zasiłku macierzyńskiego, który przysługuje osobom zatrudnionym na umowę o pracę). Niestety nie wiem, jakie dokładnie wymagania i dokumenty trzeba przedstawić, żeby to becikowe dostać.
 

Podobne tematy


Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Test

Przetestuj X-Fly, wózek marki X-lander

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019

Test

Przetestuj zestaw do karmienia marki Yoomi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/04/2019

Nowe pytania

Do góry