reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pracujące mamy!!!

To nie ten wątek ale co tam najwyżej nas dziewczyny pogonią ;D
Dawido kiedy mnie nie ma je tak:
po wstaniu około 8 pije troche cherbatki (przedtem jadł pierś),
potem koło 9 babcia mu robi kaszkę z owocami lub deserek i obowiązkowo już biszkopta ;D
o 12 dostaje koło 200ml mleka - dużo ale on tyle wypija, tylko ja tyle nie odciągam a zapasy sie niedługo skończą :(
acha no i koło 16 dostaje danie (zupkę lub coś gęstszego)
Pierś dostaje dopiero koło 18 wieczorem (no i rano o 5 je pierś i jeszcze na noc)
Oczywiście chrupki w międzyczasie do woli - picie też ;D
 
reklama
dziewczyny na początku będzie wam ciezko ale potem sie przyzwyczaicie. Ja jak na poczatku nie mialam co robic w pracy to caly czas sie gnebilam itp. Teraz jak nie mam gdzie rąk włożyc to to mija. A z karmieniem to zazdroszcze wam ze tak dlugo karmicie. :)
 
Teraz to jedna za drugą wracacie do pracy ... czas za szybko biegnie.

_anna każda z nas miała takie dylematy i wtedy własnie na bb szukałyśmy rozwiązania :-) Pytaj będzie Ci łatwiej :-) Trzymam kciuki ...

 
jak narazie ubiegły tydzień minął nam super ale Mikołaj chodził do babci tylko na ok 3 godziny
w tym tygodniu będzie juz chodził na 6 godzin ale mam nadzieje że wszystko bedzie cacy
 
Do góry