reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pranie

Mam ostatnio problem, płyn do prania lovella którego używałam do tej pory uczula dziecko. I szukam jakiegoś płynu lub czegoś innego do prania.
A nie używasz płynu do płukania innego niż lovela? Pierwszy raz spotykam się z faktem, że lovela uczula. Piorę w tym proszku, ale w proszku, od lat. Jestem alergikiem, moje dzieci też. Ale nie używam innego proszku. Może ty pierzesz w pralce po innych proszkach? Tak zgaduje oczywiście. No i płynu do płukania też używam loveli.
Jeśli to rzeczywiście lovela uczula, to zostają już tylko płatki mydlane. U nas jednak się nie sprawdziły.
 
reklama
A nie używasz płynu do płukania innego niż lovela? Pierwszy raz spotykam się z faktem, że lovela uczula. Piorę w tym proszku, ale w proszku, od lat. Jestem alergikiem, moje dzieci też. Ale nie używam innego proszku. Może ty pierzesz w pralce po innych proszkach? Tak zgaduje oczywiście. No i płynu do płukania też używam loveli.
Jeśli to rzeczywiście lovela uczula, to zostają już tylko płatki mydlane. U nas jednak się nie sprawdziły.
Rzadko piore od razu po naszym praniu, zazwyczaj jest ze dwa dni przestoju w pralce tzn nie włączana jest. Może nie każdemu dziecku służy lovella
 
Do góry