reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawidłowy przyrost beta hcg

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Dziewczyny

robiłam bete we srode wynik był 43 , powtórzyłam dzisiaj jest 90,5 czy to jest wporzadku ?
4 tydz wedlug wyliczeń od ostatniej miesiaczki
 
reklama
Czyli miałaś tylko dzień różnicy? Betę bada się po 48 lub 72 godzinach, więc prawdopodobnie zrobiłaś za szybko. ;) Ale skoro po 24h Ci się podwoiła, to póki co wszystko się wydaje ok. ;) Ale tak czy tak miarodajnie powinnaś zmierzyć jutro i porównać ze środowym wynikiem.
Albo sobie już możesz podarować i się umów za 2 tygodnie do ginekologa.
Gratulacje i powodzenia! ❤️
 
Czyli miałaś tylko dzień różnicy? Betę bada się po 48 lub 72 godzinach, więc prawdopodobnie zrobiłaś za szybko. ;) Ale skoro po 24h Ci się podwoiła, to póki co wszystko się wydaje ok. ;) Ale tak czy tak miarodajnie powinnaś zmierzyć jutro i porównać ze środowym wynikiem.
Albo sobie już możesz podarować i się umów za 2 tygodnie do ginekologa.
Gratulacje i powodzenia! ❤️
We wtorek pierwsza przepraszam 7
 
Aaa to co innego. Ale tak czy tak się zgadza wszystko na tym etapie, wzrost ma być minimum 66%. ;)
Możesz sobie wartości w kalkulator bHCG w internecie wpisać i Ci podpowie czy dobry wzrost czy nie.
 
Zupełnie nie ma sensu się dalej kłuć. To oczekiwanie w niepewności jest ultra trudne ale tak niestety wygląda cała ciąża i dobrze jest się na to nastawić i próbować nie schizować. I na pierwszą wizytę nie ma co iść przed 7+0 tc.
Gratulacje i życzę nudnej ciąży.
 
Zupełnie nie ma sensu się dalej kłuć. To oczekiwanie w niepewności jest ultra trudne ale tak niestety wygląda cała ciąża i dobrze jest się na to nastawić i próbować nie schizować. I na pierwszą wizytę nie ma co iść przed 7+0 tc.
Gratulacje i życzę nudnej ciąży.
No nie wiem, ja byłam w 4 tygodniu i przynajmniej się upewniłam, że pecherzyk jest w macicy, a nie w jajowodzie. I to usg było mi właściwie tylko po to, żeby się upewnić że mój progesteron nie jest markerem cp
 
No nie wiem, ja byłam w 4 tygodniu i przynajmniej się upewniłam, że pecherzyk jest w macicy, a nie w jajowodzie. I to usg było mi właściwie tylko po to, żeby się upewnić że mój progesteron nie jest markerem cp
Dokładnie o tym mówię… 🙈 przy becie poniżej 1000 nie będzie widoczny jeszcze pęcherzyk. Więc wyślesz dziewczynę na USG na którym nic nie będzie widać!
CP to ile? 2% przypadków? Więc doszukiwanie się jej, jeśli nie ma żadnych niepokojących objawów jest właśnie schizowaniem, od którego próbuję odwieźć autorkę.
 
reklama
Dokładnie o tym mówię… 🙈 przy becie poniżej 1000 nie będzie widoczny jeszcze pęcherzyk. Więc wyślesz dziewczynę na USG na którym nic nie będzie widać!
CP to ile? 2% przypadków? Więc doszukiwanie się jej, jeśli nie ma żadnych niepokojących objawów jest właśnie schizowaniem, od którego próbuję odwieźć autorkę.
Przepraszam, nie doczytałam, że jest TERAZ w czwartym tygodniu. Tak, trzeba poczekać do tego aż beta będzie miała powyżej tysiąca inaczej nie będzie nic widać :)
 
Do góry