reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty na mikołajki i święta

reklama
Nasza Natalka też miała taki zwykły bujaczek.Takiego z wibracjami dzieciątko może się wystraszyć,więc trzeba uważać.Możesz dokupić do niego jakis fajny pałąk z zabawkami.Myslę,że będzie miało większa frajdę.
 
Zosi kupiłam zwykły leżaczek fisher price chyba za 150 zł. Sprawdza mi sie znakomicie. Nosze ja po całym mieszkaniu. W leżaczku jest pałąk, a na nim wiszą zabawki, które można wymieniać. Kupując leżaczek patrzyłam do jakiej wagi dziecka można go używać i wybrałam ten do 18 kg. Leżaczek, o którym mówię ma również wibracje, ale nie korzystam z nich. Moim zdaniem nie jest to konieczne. Fajna jest również mata edukacyjna dla dziecka.
 
Zosi kupiłam zwykły leżaczek fisher price chyba za 150 zł. Sprawdza mi sie znakomicie. Nosze ja po całym mieszkaniu. W leżaczku jest pałąk, a na nim wiszą zabawki, które można wymieniać. Kupując leżaczek patrzyłam do jakiej wagi dziecka można go używać i wybrałam ten do 18 kg. Leżaczek, o którym mówię ma również wibracje, ale nie korzystam z nich. Moim zdaniem nie jest to konieczne. Fajna jest również mata edukacyjna dla dziecka.
Dlatego ja uważam, że nie ma co szaleć i kupować leżaczka za większą kwotę, skoro można go kupic za niewielkie pieniadze, bez wibracji, ktorej naprawdę rzadko się używa, a zabawki...Te tańsze leżaczki też mają rączkę, na której można zwiesić cokolwiek się tylko chce :tak:.
A co do leżaczka do 18 kg...Hmmm...Dziecko taką wagę osiąga jak ma już kilka lat, a nie sądzę żeby kilkulatek miał ochotę na leżenie w bujaczku ;-)
 
Ten leżaczek do 18 kg przerabia się na krzesełko. Standardowe leżaczki sa robione do 9 kg ciężkości dziecka. Moja córeczka ma ponad 4 miesiące, a waży już 8,5 kg
 
Leżaczka nie mam, więc się nie wypowiadam. W wieku ok. dwóch miesięcy Zuzia dostała natomiast muzyczny ocean. Super sprawa, szybko załapała, ze jak wyciagnie rączki do kraba, to coś zagra i zaświeci. W dobrym humorze i godzinę pod nim poleży.:-) Tylko na początku zabawki były troche za wysoko i kładliśmy ją na duzej poduszce. Naprawdę fajna rzecz, służy i bawi małą do teraz.
Zamiast leżaczka używam fotelika, do którego przywiesilismy zabawki od takiej najtańszej karuzeli (kupiona tylko ze względu na pozytywkę, która sie zepsuła). Mają bardzo zdecydowane kolory, w środek wsypaliśmy groch, ryż itp. i co ciekawe, to też się bardzo podoba! Chyba przez te wyraziste kolory;-)
 
ja bym takiemu maluszkowi kupiła jakis fajny gryzaczek a do tego np. komplet sztućców i talerzyk do nauki samodzielnego <i nie tylko> jedzenia - przyda się na przyszłość. mój Bartek, gdy był malutki, dostał taki talerzyk i łyżeczkę z Gerbera i jemy nimi do dzisiaj.
 
dzieki wielkie za rady i propozycje co moze se spodobac takiemu maluszkowi pewnie ze nie ma co szalec moj maluszek nauczony jest tylko na rekach i sobie juz wazy 7 kg i myslalam ze odciaze swoje rece i "oszukam" go tymi wibracjami pozd :-);-):tak:
 
ja rowniez polecam lezaczek fischer pricea ten do 18kg. ma wibracje, ale jeszcze ani razu z nich nie korzystalam, nawet baterii nie wlozylam. mam go od 6 miesiecy.
 
reklama
Do góry