reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty, prezenty... :)

ja zająca przemilczę bo chyba przez to że od piątku w szpitalu byłam wymknęło się to szalonym babciom, ciocią i zając zamienił się w Boże Narodzenie.i oczywiście Szymcio w niedzielę nie wiedziałw co ręce włożyć- np. kasy z fisher price jeszcze nie dotykał bo nie było czasu.za to zestaw o smokach z palymobile to mega hit i figurki dinozaurów pływających.
 
reklama
ja mam już prezenty kupione Dominik duże autko dostanie i tor do aut plus wkrętarkę boss a Emilka wróżkę barbie i matę pod telewizor ale to na gwiazdkę na mikołaja raczej coś skromnego i małego :tak:
 
Nasz gwiazdor też już gotowy.w tym roku odlot ale serio już brak miejsca na zabawki a komputer chcę odwlec w czasie ile się tylko da więc nasz zapaleniec dostanie prawdziwego quada i autko które reklamują z jego ulubionej bajki cars2 dużego ag.enta z Kinia zero problemu stolik edukacyjny ale jak zwykle brak pomysłu dla męża chrzesniaka 2 klasa liczą się tylko gry gry gry oczywiście na komputer lub w komórce ech szkoda gadać.macie jakieś pomysły?
 
U mnie mikołaj czeka.w tym roku wymyśliłam że szymek oczywiście wyczyscil buty postawił obok kini i wielką torbę a do niej wrzucił ich list do gwiazdora.a w zamian dostaną upominki szymek puzzle gigant cars2 Kinia slimaka z lusterkiem i melodyjkami i komplecik kinder czekoladek.ale pod koldra wieczorem znajdzie rozge by był czujny i grzeczny.
A u was jak?
 
U nas całkiem nieoczekiwanie będzie spory prezent na Mikołajki, w dowód wdzięczności dostałam taki zestaw, nowy, tylko bez paska do gitary Beanstalk gitara, mikrofon, zestaw słuchwakowy różowy cena 139.00 PLN
więc Oliwka dostanie go na Mikołaja.
Będzie mogła ćwiczyć przynajmniej ;-) bo w przedszkolu organizują Jasełka i Oliwka jest Maryją - śpiewa sama zwrotkę kolędy.
 
Kasiad, niezły zestaw, szkoda, że nie mieszkamy bliżej od siebie, dziewczynki poćwiczyłyby razem, Wiki też śpiewa jako Maryja "Lulajże Jezuniu", chyba się zapłaczę na tych jasełkach ze wzruszenia:-p:sorry:
 
reklama
Do góry