reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

reklama
Pati a czemu sowę,smoka? Tylko ze względu na kolor?
Miałam kiedyś świnkę morską i uważam, że jest to wspaniały przyjaciel dla dziecka. Gdyby nie alergia Ali to też bym im kupiła.
 
Noemi jest ogolna fanatyczka zwierzat... roznych figorek z tym zwiazanych ktorymi sie bawi...buduje male zoo,zagrody itd :) a smoka takiego sobie wybrala :) poprostu...
 
Małż z lekkim wyprzedzeniem w ramach urodzinowego prezentu kupił Mysi dwa różowe glonojadki :-D samiec i samica, teraz Mycha się zastanawia, czy się kochają i czy będą mieć małe glonojadki :-D
Wymyśliłam, że od nas dostanie:
http://www.porcelana24.pl/garnitur-dzieciecy-lubiana-dek-3990-kotki.html
http://www.porcelana24.pl/komplet-4-elementowy-dzieciecy-odiso-satynowane.html
oprócz tego wypad do kina na Delfina Plum, i w parku pod blokiem od 12 będzie festyn z okazji dnia dziecka. Prawdopodobnie przyjedzie mój brat, który jest Martuni chrzestnym, z żoną i dziećmi, więc będzie zabawa na całego :-) tylko jeszcze muszę wymyślić co mają Mysi kupić, bo nie mają pomysłu- a raczej ustalić co chciałaby najbardziej, bo tak w ogóle to chciałaby wszystko :-D na pewno będzie książka Poczytaj mi, mamo. Księga pierwsza (1591275135) - Aukcje internetowe Allegro i jakaś gra: SALON MATTEL Oryginalna Gra Spadające Małpki WAW (1607358737) - Aukcje internetowe Allegro lub http://allegro.pl/gra-piranie-atakuja-mattel-sklep-warszawa-i1601629600.html lub SALON MATTEL Gra Hop hop żabki G-5754 OD REKI WAW (1608065474) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kasiu małpki - rewelacja !!! polecam Daniel uwielbia ta grę, piranie słyszałam że fajne ( własnie tez kupiłam ale czy dostanie na DD to nie wiem ..na razie schowałam)w Łodzi w Selgrosie była promocja tych gier: Piranie, żabki i małpki po 56 zł i chyba coś jeszcze.. ale nie pamiętam co
 
Kasiu podobne sztućce widziałam w tesco, były dużo tańsze.
U nas piranie się nie sprawdziły, pogubili połowe kulek ehh...
 
Ja kiedyś dostałam od teściowej sztućce. Nie patrząc co dała walnęłam na półkę i zapomniałam o nich na śmierć. Po dobrym czasie (czytaj 2, 3 lata) znalazłam te sztućce piękny komplet dla dzieci chyba 24 elementy pomieszany ze zwykłymi sztućcami do domu. Super, grawerka królik z wielką marchewką. Wiecie co aż wstyd mi było, że je tak walnęłam. Wstyd to mało powiedziane. Zrobię im przy okazji zdjęcia. Są naprawdę bardzo śliczne.
 
reklama
Ja Danielowi kupiłam sztućce Gerlacha też z jakimiś misiami za komplet dla jednego dziecka ( czyli po jednym łyżak, widelec mała łyżeczka) dała coś ok 20 zł

a Daniel od znajomych na DD dostanie jeszcze Monopoly dla dzieci ( ten5+) mam nadzieję że będzie zadowolony bo uwielbi anam pomagać podczas grania :-) a ten to ma nawet bankomat :-)
 
Do góry