reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problem z 10-latkiem.

Je w miare malo bo wiecej jest w biegu z kolegami na placu zabaw niz w pokoju u siebie. Zauwazylam ze jesli pojedziemy do dziadkow to on wracajac ztamtad ma takie odrychy nocne placzu tak jak by mu sie snilo co on robi u nich i sie budzi i zaraz wstaje i sie wybudza i nie moze zasnac. Juz w ten weekend nigdzie nie pojechalam z nim i zaczyna cale noce przesypiac. Jest jeszcze to ze moi byli tesciowie zalozyli mi sprawe o kontakty z nim bo odkad sie wyprowadzilam to maja niby utrudniony dojazd do wnuka bo niby 30km.zadaleko jest do niego i byl dziadek u syna i nagadal mu ze jak nie pojedzie z nim do nich to policje wezwie i ze do psychologa pojdzie bo niby ja go bije. Ale jesli ja bym to robila chodzi mi o bicie to moj syn by uciekal odemnie a nie chcial byc. I moze tez to wplynelo na niego ze mu dziadek tak gada o policji. No nie wiem juz sama. Ale jesli ich nie widzi to spokojnie jest i dziecko spi cala noc. I kazdy z nas sie wysypia.
 
reklama
Dokladnie raczej tak. Ale moi byli tescie maja gdzies dobro wnuka aby wziasc go do siebie i zeby tam siedzial a oni zeby patrzyli sie na niego.
 
Pewnie czuje napięta atmosfera i tak na niego to wpływa, pewnie jest bardziej wrażliwy, zresztą nawet nie o to chodzi na każdego dzieciaka to pewnie wplywa. Niewiadomo co mu dziadkowie gadają...
 
Do góry