reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

10 miesięcy i ciągłe kopanie

D

DominikaIMartyna

Gość
Hej, moja Mała dzisiaj skończyła 10 miesięcy 🥳, problem mam z jej ruchliwością 🙄🤭, ona cały czas kopie, przy zasypianiu kopie, przy jedzeniu kopie w podnóżek od krzesełka, przy przebieraniu cały czas kopie nóżkami, że trudno zmienić pieluszkę, nawet siedząc na podłodze czasem kopie piętami w podłogę 🙄. Idzie szału dostać ale mniejsza o to, martwię się czym to może być spowodowane, czy to normalne może jest 😳? Ktoś coś w tym temacie?
 
reklama
Jeżeli martwi cię cokolwiek w rozwoju córeczki, najrozsądniej będzie skonsultować jej rozwój z fizjoterapeutą, który oceni jej rozwój.
 
Jeżeli martwi cię cokolwiek w rozwoju córeczki, najrozsądniej będzie skonsultować jej rozwój z fizjoterapeutą, który oceni jej rozwój.
Dziękuję za odpowiedź, ale nie pytałam o to czy skonsultować się z fizjoterapeuta, na to wpadłam sama, ale wizyty nie są z dnia na dzień :)
 
Moje też kopie sporo, ale może nie aż tyle. No ale moja córka jest bardzo pogodna, mało płacze, mało się złości czy smuci. Tak sobie myślę, że w naszym przypadku to sposób na odreagowanie zamiast np. Klasycznego płaczu. Tylko że no nie aż tyle chyba, poza tym ona ogólnie jest bardzo ruchliwa. Kiedyś mi jedna pediatra mówiła, że może jest trochę nadpodbudliwa, inni lekarze mówią, że to normalne.

Ja szczerze mówiąc nic niepokojącego nie widzę, a dziecko jakoś musi rozładować emocje np. przed snem.
 
Ja takna przyszłość, jakby ktos miał podobnie. Mój syn też kopie. Kopie, rzuca się, wierci, macha rękami. Ma urodzeniowo prawie 10 miesięcy. Jesteśmy pod opieką fizjo, lekarzy, psychologa, neurologa. Żaden nie uważa tego za cos niepokojącego. Normalne zachowanie.
 
Do góry